FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Zile suplimentare pentru abonamente

«12»
fcsteaua.ro02.09.2008 18:34

FC Steaua anunta faptul ca, in urma cererilor exprimate de un mare numar de suporteri, in perioada 3-9 septembrie se va pune in vanzare o noua serie de abonamente valabile pentru partidele jucate de echipa noastra pe teren propriu in sezonul 2008-2009 al Ligii I. Casele de bilete de la stadionul Steaua vor functiona dupa urmatorul program:

 

Miercuri, 3 septembrie - 14:00 - 20:00

Joi, 4 septembrie - 14:00 - 20:00

Vineri, 5 septembrie - 14:00 - 20:00

Sambata, 6 septembrie - 12:00 - 16:00

Luni, 8 septembrie - 14:00 - 20:00

Marti, 9 septembrie - 14:00 - 20:00

 

SteauaFC.com

 

Hok3y02.09.2008 18:36

sh preturile?

Marius02.09.2008 18:38

Aceleasi.

 

Doar nu credeai ca le-au ieftinit :))

LARI02.09.2008 18:59

Preturile abonamentelor sunt urmatoarele:

 

Fotolii : 1.750 LEI

Tribuna 0: 500 LEI

Tribuna I: 300 LEI

Tribuna II: 200 LEI

Peluze: 70 LEI

 

Pret abonament Family: 180 LEI/persoana

 

LE: In zilele de 10 și 11 septembrie pachetele de Liga Campionilor vor fi puse în vânzare exclusiv pentru abonați, urmând ca în intervalul 12-15 septembrie acestea sã fie comercializate la liber. În zilele de 16 și 17 septembrie vor putea fi achiziționate bilete doar pentru meciul cu Bayern Munchen, primul din grupa F, în limita stocului disponibil.

Hok3y02.09.2008 19:01

pff....ar trebuie macar 500...ca au trecut cateva etape:|

bulgaru02.09.2008 19:29

Ce dracu ma nene sau jucat 3 meciuri acasa si tot 70 RON la peluze varule :(? La NaibA :|

 

Editat de Moderatori

Renunta la limbajul de tip mIRC/messenger

1on02.09.2008 19:35

Pãi și cine v-a oprit sã vã luați de când s-au pus în vânzare la începutul campionatului?

Dragoshel02.09.2008 19:39

timpu frate, ca nu suntem toti din Bucuresti si nu am putut ajunge.

LARI02.09.2008 19:42
Ce dracu ma nene sau jucat 3 meciuri acasa si tot 70 RON la peluze varule :(? La NaibA :|

 

Eu am dat un paste de la preturile vechi, dar ma gandesc ca sunt aceleasi din moment ce nu s-a anuntat altceva...

 

w3bmaster02.09.2008 20:44

Sa vad cum ajung in Buc sa le iau off doamne .... cand om intra si noi in lumea civilizata sa iei Ab Online

 

Iar vad "personaje" vaitanduse de pret sunteti dusi fratilor ......

 

 

Korado02.09.2008 21:31

Ce pot sa zic decat SuperSteauaa!!!

drlv8503.09.2008 07:58
timpu frate, ca nu suntem toti din Bucuresti si nu am putut ajunge.

 

Cand va aud ca nu suntetsi din Bucuresti si ca nu putetsi ajunge ... pfff .. daca chiar vrei abonament vii si`l iei .. stiu oameni din provincie care au abonament de ani buni (>5ani) si nu s-au plans niciodata .. ori au venit ei ori au gasit alte solutii si tot au luat abonamentu ..

 

timp de o luna s-au vandut abonamente .. acu s-au si suplimentat .. si voi TOT NU AVETSI TIMP ca NU SUNTETSI DIN Bucuresti ... stau si ma intreb dak nu vii sa-ti faci abonament .. oare la cate meciuri ajungi pe sezon ...

 

ideea era.. intotdeauna se gasesc solutii, numa' sa vrei .. detest oamenii care se plang .. numa' bine :chair:

S.S.Lazio03.09.2008 12:41

Salutare..eu am abonament la Nord..nu mi-l poate schimba pt unul la peluza 2 (sud) :) ? ..presupun ..

smok_PS03.09.2008 12:48

Are dreptate drlv85. Si in legatura cu ieftinirea.. nu sunt destul de ieftine? Vorbind in cazul abonamentelor de la Peluze. Si pentru ca au trecut 3 meciuri ce vreti? Sa va reduca procentual din pret? Asa mentalitate..

 

pff....ar trebuie macar 500...ca au trecut cateva etape:|

 

Au trecut 3 etape din 35 si vrei reducere la 500 mii. Deci peste 11 etape vrei sa primesti abonament gratis. Peste 20 de etape primesti 2 abonamente pe numele tau ca sa intri de doua ori la meci si la finalul campionatului o sa primesti 5 abonamente pentru sezonul viitor. Nu? :ike:

eduardo_stelist03.09.2008 16:35
Are dreptate drlv85. Si in legatura cu ieftinirea.. nu sunt destul de ieftine? Vorbind in cazul abonamentelor de la Peluze. Si pentru ca au trecut 3 meciuri ce vreti? Sa va reduca procentual din pret? Asa mentalitate..

 

pff....ar trebuie macar 500...ca au trecut cateva etape:|

 

Au trecut 3 etape din 35 si vrei reducere la 500 mii.

 

 

Aloooo...atoatestiutorule......abonament nu ai la 35 etape (sunt 34 in total, dar matematica e grea), ci la 17(meciurile de acasa)........e greu sa gandesti...e mai usor sa tastezi din burta...

 

Peace

ultrasnothooligan03.09.2008 17:03

nu ,nu ti-l schimba ca si eu am incercat...si cica nu se poate ca doar e aceeasi chestie....fa ca mine...mi-am facut si la sud si am rezolvat problema....:))

MALDINI03.09.2008 17:34

Toti vrei acuma la Sud , huh ? :))

S.S.Lazio03.09.2008 17:45
Toti vrei acuma la Sud , huh ? :))

 

care toti ? eu am stat acolo un an si jumatate ..asta pana ce m-a convins un prieten sa vin cu el la nord cu brigada lui ..si mi am facut abonament aici ! si am decis sa revin la sud,unde am venit prima oara , ca asa e normal !

ultrasnothooligan ..e cam singura varianta ..hihi , o sa am 2 abonamente :))

i0nutz8303.09.2008 18:33

@Dragoshel: Fara suparare, dar tu esti din Buftea adica 15-20 km maxim de Ghencea, nu cred ca esti cel mai in masura sa te plangi. Eu sunt din Targoviste si am abonament de 6 sezoane, nu bravez cu asta dar nici nu prea ma incanta astfel de posturi pe forum. Bun, n-ai timp 2 saptamani + inca una, n-ai cand sa ajungi la meciuri, e mai frumos la televizor cu reluari cu alea, inteleg. Dar nu te mai plange, cine isi doreste cu adevarat un abonament / un tichet de acces in Ghencea face tot posibilul pentru a intra in posesia lui. Restul deja e can-can, cu preturi de care mereu unii se plang, etc etc.

f234567k03.09.2008 19:38

Dau 6 abonamente la Peluza Nord. Nu fac bisnita, tocmai de aceea, fiecare il dau cu 500 000. Detalii pe privat.

smok_PS04.09.2008 06:18
Are dreptate drlv85. Si in legatura cu ieftinirea.. nu sunt destul de ieftine? Vorbind in cazul abonamentelor de la Peluze. Si pentru ca au trecut 3 meciuri ce vreti? Sa va reduca procentual din pret? Asa mentalitate..

 

pff....ar trebuie macar 500...ca au trecut cateva etape:|

 

Au trecut 3 etape din 35 si vrei reducere la 500 mii.

 

 

Aloooo...atoatestiutorule......abonament nu ai la 35 etape (sunt 34 in total, dar matematica e grea), ci la 17(meciurile de acasa)........e greu sa gandesti...e mai usor sa tastezi din burta...

 

Peace

 

Sunt 17 intr-adevar, eram cu gandul la altele, imi cer mii de scuze. Oricum, ideea in sine ai inteles-o.. sper. Numai bine.

 

iri04.09.2008 08:51

eu unul am fost cu 3 buletine sa-mi fac abonament prima oara, si in afara de simplul fapt ca se uita mai atent la poza din buletin si la mine sa vada daca coincide, nu mi-a zis absolut nimic, deci io zic ca se poate din 3-4 prieteni sa vina 1 cu buletinele si sa va faceti toti abonamente... ca doar n-oi fi tu singurul din orasul tau care vrei abonament... ;)

Cosmin_Stelistu198604.09.2008 11:53

vedeti aici preturile : http://bilet.ro/sport/9/383/

w3bmaster04.09.2008 13:30

Numa milogi 700 mii 14 meciuri (ramas) do the math ...

 

Hok3y05.09.2008 10:45

la peluza mai sunt?

«12»