Finanțatorul Stelei, Gigi Becali, a dezvãluit astãzi faptul cã jucãtorul campioanei și fostul fundaș dreapta al Stelei vor fi transferați mîine în Ghencea, acesta referindu-se și la declarația acordatã astãzi Gazetei de cãtre Mutu.
"Atît Semedo cît și George Ogãraru vor semna mîine contractele de joc la Steaua . Pentru Semedo m-am înțeles, mai trebuie sã semneze și jucãtorul. Ogãraru este un jucãtor bun, i-am oferit 350,000 de euro la semnãturã și 250,000 de euro pe an . ªtiu cã își dorește sã revinã la Steaua, avem nevoie de el."
