FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Wolfsburg: "Rapid e mereu în umbra Stelei" (ProSport)!

«12»
adidwu30.08.2008 21:52

Brusc echipa asta Wolfsburg mi-a devenit simpatica.

danimarcu30.08.2008 21:53

Steaua gloria

Eu nu ma simt nicicum cand cineva zice ca nu a auzit de o echipa de care nu a auzit nimeni..)) :no:

Korado31.08.2008 11:29

"Cine este acest rapid , acest Dinamo sunt nou promovati ? Eu unul stiu o echipa foarte mare din Romania cu care de cati ori am jucat importiva ei mi'ai pus mari probleme , in majoritate cazurilor creaza probleme legate de fotbal si insapmanat orice echipa din Europa . SIncer eu laud in Romania treaba lui Steaua Bucuresti " aceste vorbe au fost ale lui Arsene Wenger , managerul celor de la Arsenal. :hai_steaua:

redondo31.08.2008 11:59
"Cine este acest rapid , acest Dinamo sunt nou promovati ? Eu unul stiu o echipa foarte mare din Romania cu care de cati ori am jucat importiva ei mi'ai pus mari probleme , in majoritate cazurilor creaza probleme legate de fotbal si insapmanat orice echipa din Europa . SIncer eu laud in Romania treaba lui Steaua Bucuresti " aceste vorbe au fost ale lui Arsene Wenger , managerul celor de la Arsenal. :hai_steaua:

Ar trebui sa citesti regulile forumului al carui scop nu este luatul la misto al adversarilor si jignirea acestora caci astfel suntem exact precum Cristi Borcea un frustrat care inainte de a fii dinamovist e antistelist

DT31.08.2008 18:22

doar Steaua conteaza. ar fi fost ceva urat daca ar fi zis cineva de Steaua. saracii, de unde sa stie de dinam0? si de ce sa ma deranjeze pe mine, pe noi, faptul ca nu a auzit nimeni de dinam0. lasand ironiile la o parte, si strainii astia sunt usor handicapati, ei nu au auzit nici de Romania cred, d-apoi de dinam0! merci...

dax4701.09.2008 16:24

Ma doare fix in cot de ce zic aia de echipele romanesti. Atata vreme cat ei respecta Steaua, n-am nimic cu ei. Ce-ati vrea acuma ? Sa se sperie de niste aviare / pisici / cheferisti / porumbisti ? Sa fim seriosi.

 

Doar Steaua e cunoscuta din Romania, si pe buna dreptate.

Miaus01.09.2008 18:34
"Cine este acest rapid , acest Dinamo sunt nou promovati ? Eu unul stiu o echipa foarte mare din Romania cu care de cati ori am jucat importiva ei mi'ai pus mari probleme , in majoritate cazurilor creaza probleme legate de fotbal si insapmanat orice echipa din Europa . SIncer eu laud in Romania treaba lui Steaua Bucuresti " aceste vorbe au fost ale lui Arsene Wenger , managerul celor de la Arsenal. :hai_steaua:

Ar trebui sa citesti regulile forumului al carui scop nu este luatul la misto al adversarilor si jignirea acestora caci astfel suntem exact precum Cristi Borcea un frustrat care inainte de a fii dinamovist e antistelist

 

redondo adica aia de la NEC din campionatul Olandei ar trebui sa se ude instant cand aud de dinamu care a fost eliminata de Elfsborg?

 

Dupa cum ziceam incercati sa ganditi inainte sa scrieti.

 

redondo01.09.2008 19:32
"Cine este acest rapid , acest Dinamo sunt nou promovati ? Eu unul stiu o echipa foarte mare din Romania cu care de cati ori am jucat importiva ei mi'ai pus mari probleme , in majoritate cazurilor creaza probleme legate de fotbal si insapmanat orice echipa din Europa . SIncer eu laud in Romania treaba lui Steaua Bucuresti " aceste vorbe au fost ale lui Arsene Wenger , managerul celor de la Arsenal. :hai_steaua:

Ar trebui sa citesti regulile forumului al carui scop nu este luatul la misto al adversarilor si jignirea acestora caci astfel suntem exact precum Cristi Borcea un frustrat care inainte de a fii dinamovist e antistelist

 

redondo adica aia de la NEC din campionatul Olandei ar trebui sa se ude instant cand aud de dinamu care a fost eliminata de Elfsborg?

 

Dupa cum ziceam incercati sa ganditi inainte sa scrieti.

N-am zis asta dar am spus ca trrebuia sa aiba respect pt un adversar superior in cupele europene. Nu inteleg de ce imi spui sa gandesc inainte de a scrie deoarece nu am atacat pe nimeni. Baietilor care au scris inainte le-am spus ca scopul nostru nu este acela de a ataca mereu in mod copilaresc rivalele. In fine fiecare are o parere si o educatie

grgapitic2222.09.2008 06:32
Evrika!!!!!!!!!!!!!!

Am descoperit de ce sunt asa negri rapidistii! Pentru ca stau in umbra noastra!

Buna asta!...

Ramane sa descoperim de ce put asa de tare...

fiindca ne-am c.acat mereu pe ei.

«12»