Privind acum cateva minute in urama la Sport.Ro am vazut o declaratie a lui Lacatus : "Nu am sa iert niciodata pe cei de la GSPTV si nu am sa le raspun la nici o intrebare si la nici o Invitatie , antrenorul se cheama Marius Lacatus ..Nu Marius Becali dupa cum ati spus voi RUSINE ". simbolul echipei Steaua Bucuresti ! Eu unul ii sustin afirmatia si le bat obrazul celor de la GSPTV rusine voua ca nu puteam vedea meciurile in toata tara!
Dupa cum a spus si "conducatorul" Becali : Sa vina echipe de califincare in primavara UCL nu avem nevoie de extraterestii , martieni , jupiterieni , galactici , etc !
Una e ca eu, suporter vechi, sa il critic pe Lacatus, pentru ca zic eu ca orice suporter care il mai si critica pe Lacatus de fapt il iubeste si vrea cat mai multe de la idolul lui;
cu totul altceva este ca golanii astia de presa, semianalfabeti si care nu stiu sa faca nimic decat sa manance kkt nonstop (cica sa formeze opinii) sa batjocoreasca un simbol.
Huo !!!!!!!!!!!!!!!
