Prostest ---> Imi perit sa deviez putin mai mult de la subiect din cauza acestui post scarbos numit GSPTV ! NU este coect ca doar o parte din tara sa priveasca acest meci HOOOOOO rusine sa va fie ca ati sticat Liga I ! aveti audiente mici ! Steaua ar trebuie sa joace pe canale adevarate de sPoRt nu facaturi !! Ex eu nu am putut vedea meciu "nu conteaza unde stau" oricum pot sa spun ca la oras destul de mare unde GSP nu transmite ( 110.000 loc ) RUsine !! Steaua o sa arate cu turcii si tatarii ce poate nu cu Gloria!! Respect Steaua !!!
