Esti prea dur..si inexact in aprecieri!Cu ce-a fost mai bun Arthuro decat Toja,de exemplu?
E secret. Ca sa te "luminez": o pasa de gol, ceva spatii create in plus. S-a vazut ca dupa ce a fost scos din teren, Steaua a avut mari probleme in centrul apararii adverse. De altfel cred ca am postat in dreptul jucatorilor ceva explicatii care ar fi trebuit sa fie de ajuns. Cred ca, a intelege ca eu las un mesaj de genul "Arthuro mai bun decat Toja" este o tampenie. Pur si simplu Toja este un fotbalist adevarat dar ca, astazi nu a reusit decat cateva patrunderi de efect.
Asa cum am dreptul sa gandesc si sa apreciez intr-un anumit fel, la fel de bine ai si tu acest drept. Asa ca, ai face mai bine sa-ti postezi propria opinie aici pe site si sa-ti asumi acest fapt in loc sa pornesti de la ce am postat eu. Tu ai ales partea mai usoara. Noroc
