Uff... Toti va dati niste analisti si deontologi .
Asteptati sa-l vedeti la joc si dupa vorbiti.
E un tanar promitator, poate sa creasca mult la noi.
Ce vreti sa vina un Torres la noi ? Chiar credeti ca veti vedea vreodata un astfel de jucator la noi ?
Sa fim multumiti daca acest tanar confirma...
Eu zic ca este un transfer reusit din mai multe puncte de vedere : are o cifra destul de buna la goluri, am vazut ca suteaza bine si cu stangu si cu dreptu, este destul de tanar si poate creste (in sfarsit avem si noi o astfel de politica si nu mai luam fosile).
Pana atunci, bun venit Pedriel si spor la goluri !!!
