@metzzz
Uite ca eu am abonament si n-am bilet pentru ca am nu am avut cand si cum sa ajung la Bucuresti.Am zis ca imi iau vineri ca oricum veneam pentru Bistrita si se pare ca am ramas fara.Daca are cineva 3 bilete cu care poate ajuta,rog sa dea un PM.
imi pare rau pentru tine, dar se stia de mult ca se vor vinde foarte repede ![]()
