FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Fifa 2009 - Asteptari

«12»
i0nutz8322.08.2008 14:52

E un punct de vedere ;)

MALDINI22.08.2008 14:56

Da , asa este , dar sincer , eu joc Fifa de la 98' incoace ... incepand cu celebrul meci in sala , unde puteam juca si de la mouse.Vreau sa spun ca de cand am incercat PES (PES 5 a fost primul)m-am lasat de fifa.Desi in fiecare an am luat fifa cu gandul ca poate poate se vor redresa...dar sincer nu se compara cu pes la gameplay.Un joc perfect de fotbal ar arata asa : Gameplayul de la PES si restul de la fifa.PES exceleaza doar prin gameplay , dar pana la urma asta e cel mai important , sa SIMTI ca joci fotbal.Numai de bine !

i0nutz8322.08.2008 15:00

Ramane sa vedem cum va arata 09. Din ce s-a auzit pana acum, se pare ca va fi revolutionar ;)

MALDINI22.08.2008 15:02

Speram...desi sincer , ma indoiesc

bubutza22.08.2008 16:51

sa fie numai sa ne mearga... mie unuia calculatorul nu-mi duce pes-ul ...

MALDINI22.08.2008 16:58

Da stiu ca PES are cateva cerinte pentru a-ti merge la maxim dar merita :)

i0nutz8322.08.2008 17:49

Hai sa nu deviem discutia. Vorbim aici de FIFA 2009 si atat.

GOD10.09.2008 20:23

Am un link aici de donwload, a aparut,

Dezamagitor chiar

 

Aici Download

 

 

Nu e cine stie ce.... insa nu am jucat decat un joc.

 

app:

 

Pentru cei cu probleme la controale,ca sa va mearga la fel la fel ca 08 aici o poza facuta de mine.

 

app2:

Are aceleasi scheme din Fifa 08 XBOX si aceasi grafica,deci este un salt mare.....

Controls.JPG

«12»