E un punct de vedere ![]()
E un punct de vedere ![]()
Da , asa este , dar sincer , eu joc Fifa de la 98' incoace ... incepand cu celebrul meci in sala , unde puteam juca si de la mouse.Vreau sa spun ca de cand am incercat PES (PES 5 a fost primul)m-am lasat de fifa.Desi in fiecare an am luat fifa cu gandul ca poate poate se vor redresa...dar sincer nu se compara cu pes la gameplay.Un joc perfect de fotbal ar arata asa : Gameplayul de la PES si restul de la fifa.PES exceleaza doar prin gameplay , dar pana la urma asta e cel mai important , sa SIMTI ca joci fotbal.Numai de bine !
Ramane sa vedem cum va arata 09. Din ce s-a auzit pana acum, se pare ca va fi revolutionar ![]()
Speram...desi sincer , ma indoiesc
sa fie numai sa ne mearga... mie unuia calculatorul nu-mi duce pes-ul ...
Da stiu ca PES are cateva cerinte pentru a-ti merge la maxim dar merita ![]()
Hai sa nu deviem discutia. Vorbim aici de FIFA 2009 si atat.
Am un link aici de donwload, a aparut,
Dezamagitor chiar
Nu e cine stie ce.... insa nu am jucat decat un joc.
app:
Pentru cei cu probleme la controale,ca sa va mearga la fel la fel ca 08 aici o poza facuta de mine.
app2:
Are aceleasi scheme din Fifa 08 XBOX si aceasi grafica,deci este un salt mare.....