Cum a bagat GSP pastila,ati si inceput sa faceti caz. Avea Jenei o vorba...daca iei un strain,trebuie sa fie peste cei autohtoni,altfel n-are rost sa-l mai iei....Singuri straini de valoare au fost Elton si Thereau...restul din pacate sunt ciurucuri si umpluturi.
