FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Abel Moreno

«123»
redondo11.05.2009 18:30

Cum a bagat GSP pastila,ati si inceput sa faceti caz. Avea Jenei o vorba...daca iei un strain,trebuie sa fie peste cei autohtoni,altfel n-are rost sa-l mai iei....Singuri straini de valoare au fost Elton si Thereau...restul din pacate sunt ciurucuri si umpluturi.

Robinson Rufay Zapata11.05.2009 19:11
Cum a bagat GSP pastila,ati si inceput sa faceti caz. Avea Jenei o vorba...daca iei un strain,trebuie sa fie peste cei autohtoni,altfel n-are rost sa-l mai iei....Singuri straini de valoare au fost Elton si Thereau...restul din pacate sunt ciurucuri si umpluturi.

 

Si de unde stii ca nu avea valoare? A avut timp sa o demonstreze? Nu.

redondo11.05.2009 19:20

pentru ca era un jucator de Liga a doua spaniola. Si m-am saturat sa ma mint singur cu toate panaramele de straini.Nu mai merge frate asa...ori sunt de valoare,ori afara cu toti.

MoWeed11.05.2009 19:23
Cum a bagat GSP pastila,ati si inceput sa faceti caz. Avea Jenei o vorba...daca iei un strain,trebuie sa fie peste cei autohtoni,altfel n-are rost sa-l mai iei....Singuri straini de valoare au fost Elton si Thereau...restul din pacate sunt ciurucuri si umpluturi.

Ca autohtonii au fost senzationali sezonul asta. Mai ales la mijloc!

redondo11.05.2009 19:29

Dar nu asta e ideea.Corect,toti au fost puscarie anul asta,dar decat sa laudam normalitatea la unii...Tiago a dat o pasa corecta,n-a dat cu stangu-n dreptu' ca Lovin sau Toja a facut in sfarsit ceva bun sau Kapetanos a dat 10 goluri....mai bine ne multumeam cu 15 goluri pe care le dadea si Vali Badea daca juca titular meci de meci si cu alti autohtoni.Un strain nu are rost sa-l aduci daca nu are valoare.

Bombonel9411.05.2009 19:35

asta joaca la Steaua?:))sau a jucat?

Ionutz8611.05.2009 19:44
asta joaca la Steaua?:))sau a jucat?

 

Mai bine taceai..

MoWeed11.05.2009 19:50
mai bine ne multumeam cu 15 goluri pe care le dadea si Vali Badea daca juca titular meci de meci si cu alti autohtoni.

"Moartea pasiunii" Vali Badea. Ii multumesc pentru golurile cu Standard dar sezonul trecut, de exemplu, a fost praf. Asta desi a avut ocazii destule.

Nici un autohton nu-l tii degeaba la echipa. Abel nu are cum sa fie mai praf ca Lovin pentru simplul fapt ca Lovin e un jucator de Liga a 3-a la noi...

zloty11.05.2009 19:50
Cum a bagat GSP pastila,ati si inceput sa faceti caz. Avea Jenei o vorba...daca iei un strain,trebuie sa fie peste cei autohtoni,altfel n-are rost sa-l mai iei....Singuri straini de valoare au fost Elton si Thereau...restul din pacate sunt ciurucuri si umpluturi.

Mendoza a fost mai important pentru noi decat Elton, pai fara Mendoza nu ne mai luptam noi pentru campionat pana in ultimele etape.

redondo11.05.2009 20:59
"Moartea pasiunii" Vali Badea. Ii multumesc pentru golurile cu Standard dar sezonul trecut, de exemplu, a fost praf. Asta desi a avut ocazii destule.

Nici un autohton nu-l tii degeaba la echipa. Abel nu are cum sa fie mai praf ca Lovin pentru simplul fapt ca Lovin e un jucator de Liga a 3-a la noi...

Bine...moartea pasiunii si durerii,dar cu ce e mai bun Kapetanos ca el? Corect,ca Lovin nu avea cum sa fie Abel mai slab,dar eu stiam ca joaca mijlocas central.

 

@Zloty

Corect,l-am uitat pe Mendoza.

Robinson Rufay Zapata12.05.2009 12:18

Eu raman la parerea ca nu a avut sanse , din cate vad si inainte si dupa ce a plecat de la noi omul e laudat.

Stryker18.08.2009 22:48

Abel a promovat cu Xerez, si va juca din nou in primera division

 

Raman la parerea ca a fost tratat nedrept, merita mai multe sanse pt ca el este totusi un jucator de prima Liga in Spania ...

 

Numai cand ma gandesc ce bine ar fi prins el acum, cand suntem asa de slabi la mijloc fara Toja si Petre ...

«123»