FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Aur la sol pentru Sandra Izbașa! Aur la maraton pentru Constantina Tomescu!

«12»
sorineatza18.08.2008 10:05

Totusi, la canotaj 8+1, ierarhia a fost urmatoarea:

1. SUA

2. Olanda

3. Romania (la 3 sutimi de secunda de Olanda)

stoicavlad4318.08.2008 18:59

bv SANDRA pentru medalie o meriti :steag_cruce_invers:

endorama18.08.2008 20:52

are cineva inregistrarea de la TVR sa o uploadeze aici?

dax4719.08.2008 16:21

Ar trebui sa ne bucuram de orice medalie, avand in considerare toti factorii : performanta si munca sportivilor, bazele de pregatire, stimularea lor financiara, "obiectivitatea" arbitrilor si performanta raportata la masa populatiei reprezentata, si ghinionul / lipsa de concentrare.

 

Felicitari alor nostri pentru medalii. Unii sigur ar fi putut mai mult, dar asta e, next time.

Korado19.08.2008 19:22

Multumim ca macar gimnastica si cu Steaua mai fac Romania cunoscuta pe harta Europei si a Intergii lumi !! MULTUMIM

Claudinho22.08.2008 20:37

sunt indragostit pana peste cap de aceata sandra izbasa e superba rau.pe bune chiar o iubesc.frumoasa rau fata asta

«12»