Totusi, la canotaj 8+1, ierarhia a fost urmatoarea:
1. SUA
2. Olanda
3. Romania (la 3 sutimi de secunda de Olanda)
Totusi, la canotaj 8+1, ierarhia a fost urmatoarea:
1. SUA
2. Olanda
3. Romania (la 3 sutimi de secunda de Olanda)
bv SANDRA pentru medalie o meriti ![]()
are cineva inregistrarea de la TVR sa o uploadeze aici?
Ar trebui sa ne bucuram de orice medalie, avand in considerare toti factorii : performanta si munca sportivilor, bazele de pregatire, stimularea lor financiara, "obiectivitatea" arbitrilor si performanta raportata la masa populatiei reprezentata, si ghinionul / lipsa de concentrare.
Felicitari alor nostri pentru medalii. Unii sigur ar fi putut mai mult, dar asta e, next time.
Multumim ca macar gimnastica si cu Steaua mai fac Romania cunoscuta pe harta Europei si a Intergii lumi !! MULTUMIM
sunt indragostit pana peste cap de aceata sandra izbasa e superba rau.pe bune chiar o iubesc.frumoasa rau fata asta