mandru ca sunt stelist ![]()
mandru ca sunt stelist ![]()
Felicitari sportivelor steliste, chiar si Cameliei Potec, desi nu a luat medalie s-a descurcat admirabil, mereu si-a imbunatatit timpii fata de anii anteriori!
P.S. frumos banner-ul cu multumirile adresate de galeria Stelei pentru Alina Dumitru, era si mai fain bannerul daca avea trecut pe el pe langa numele Alinei Dumitru si numele Anei-Maria Branza. oricum, felicitari galeriei steliste!
AUR PENTRU IZBASAAAA!!!!! AUR!!!!AUR!!! AUR!!!!!
EEEEESSSSSSTTTTTTTTEEEEE!!!!!!!!!!!!!
Foarte bun articolul mai ales ultimele 3 paragrafe.Din pacate asa este ne vom aduce aminte de ele doar cand vor mai obtine o medalie la europene sau mondiale sau cine stie cand. Oricum ele trebuie felicitate pt ceea ce au obtinul.Felicitari fetelor si nu uitati ca sunteti steliste si aveti suflet de invingator asa ca luptati pana la capat si va multumesc ca ati reprezentat cu succes clubul Steaua si Romania. ![]()