Era de asteptat sa se vanda asa repede , dupa ce , abonatii au cumparat aproape 6500 de bilete dupa cum se spune prin presa...prea multe bilete la liber nu au ramas...nu e nicio manarie. Sigur s-au vandut 21300 bilete , mai putin 1200 la T1 si Fotolii dupa cum bine zice in comunicat
