FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Galatasaray

«123»
metzzz21.08.2008 16:26

Era de asteptat sa se vanda asa repede , dupa ce , abonatii au cumparat aproape 6500 de bilete dupa cum se spune prin presa...prea multe bilete la liber nu au ramas...nu e nicio manarie. Sigur s-au vandut 21300 bilete , mai putin 1200 la T1 si Fotolii dupa cum bine zice in comunicat

axl21.08.2008 16:33

Nasol. Cu ce-o sa-si umple timpul casierele? Poate se apuca de macrame.

lucky13proplayer21.08.2008 16:42

Astea 1200 mai sunt la case ? Sau sunt doar loje, bilete online & stuff. ?

MALDINI21.08.2008 16:45

@lucky13proplayer : tribuna I si fotolii :tongue:

lucky13proplayer21.08.2008 16:46

Stiu ca doar tribuna 1 si fotolii, insa mai sunt disponibile de cumparat de la casele de bilete ? Sau sunt doar de cumparat online de pe siteuri gen bilet.ro ?

MALDINI21.08.2008 16:46

Asta nu o mai stiu , dar cred ca si de la case...

axl21.08.2008 16:47

La aceasta intrebare pentru a afla raspunsul as intra eu pe bilet.ro si-as vedea daca mai sunt bilete.

lucky13proplayer21.08.2008 16:48

Pai mai sunt..deci daca ma duc maine la case ma duc degeaba?

Dragoshel21.08.2008 17:28

mai mult ca sigur, te duci degeaba

«123»