sal sal! Vreau sa ma duc si yo maine sa imi iau bilete la Steaua -galata ! Sunt din ploiesti si nu am abonament si din cate am inteles in primele 3 zile se dau bilete doar abonatilor! e adevarat? am vreo sansa sa iau maine bilet la a 2-a chiar daca nu am abonament?? pls sa ma ajute cnv s anul vin degeaba pana la Bucuresti!
