FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Galatasaray

«123»
mor pentru steaua18.08.2008 14:09

sal sal! Vreau sa ma duc si yo maine sa imi iau bilete la Steaua -galata ! Sunt din ploiesti si nu am abonament si din cate am inteles in primele 3 zile se dau bilete doar abonatilor! e adevarat? am vreo sansa sa iau maine bilet la a 2-a chiar daca nu am abonament?? pls sa ma ajute cnv s anul vin degeaba pana la Bucuresti!

MALDINI18.08.2008 14:09

Normal ca iti da stelist100% ... nu conteaza unde ai abonamentul , daca vrei langa Jiji , acolo stai :D

 

LE : În perioada 18-20 august se vor comercializa tichete doar abonaților, iar de pe 21 august biletele rãmase se vor vinde la liber.

andyro18.08.2008 14:21
daca am abonament la peluza si vreau 2 bilete la tribuna 2 imi da aia la casa ???

 

Daca vrei un bilet la peluza si inca 2 la T2, e OK. Daca vrei doar 2 bilete la T2, nu e posibil - 1 bilet trebuie sa fie neaparat pe locul de pe abonament.

punkboy18.08.2008 16:28

doar la fotoli si tr 1 se pot lua bilete online :( pacat dar asta e(bilet.ro,bilete.ro)

 

conform Stelisti.ro s-au vandut in prima zi 4275bilete

Juden Raus18.08.2008 17:50

Ma ajuta si pe mine cineva cu procurarea a 3 bilete?

 

Multumesc.

Tupac Amaru18.08.2008 17:52
speram sa fie un stadion full sa vada turci galerie adevarata iam dominat la iei darmai in Ghencea :death:

 

Desigur, tu glumesti, nu-i asa?

Pe greci si pe turci nu ii poate domina absolut nimeni, sunt realmente fantastici!

 

PS Sper ca am inteles ceea ce ai vrut sa spui, pentru ca stai extrem de rau cu limba romana.

Juden Raus18.08.2008 17:56

Probabil a vrut sa spuna ca i-am dominat pe alocuri :)

silviutza19.08.2008 11:44

se poate intra cu camera digitala pe stadion?...era tam-tam la un moment dat pe faza asta

NBlanco19.08.2008 11:58

Cu aceasta ocazie doresc sa felicit compania de paza Smarandescu.

Nu am mai intalnit pana acum o asa perfecta organizare in jurul caselor de bilete,in perimetrul stabilit in jurul caselor,pentru achizitionarea biletelor intra doar cine are abonament , la fiecare casa este un steward.

Ma bucura faptul ca nu o sa ii mai avem pe jegosii de bisnitari care veneau inainte cu cel putin 10 buletine pt a cumpara bilete.

 

Steaua - Galata 2-0

 

intotdeauna ros albastru!!! :steag_sah_mic:

cristipuscoi19.08.2008 13:39

cine ma poate ajuta cu un bilet la tribuna II sau peluza galeriei ??? platesc bine bine! Cristi puscoi 0724948765

lucvald-190219.08.2008 14:03

Nu puteti apela la amici / cunoscuti / neamuri / rude indepartate sa va cumpere bilete ?!

 

De ce nu va cumparati on-line (gasiti bilete la oricare tribuna , mai putin peluza) pt ca si asa la cat de rar frecventati "curva" nu ar fi o tragedie daca va localizati la T1 , T2 ...faceti va rog un efort si nu transformati topicul in mirc cu valente de mica publicitate !

 

danimarcu19.08.2008 20:44
Maine ma duc sa iau bilete ca am abonament si o sa iau mai multe.

Cei interesati pot procura de la mine. O sa am cateva...atat, nu ma ocup de bisnitza, dar o sa adaug un comision pentru efort. Nu fac bisnitza....ajut suporterii sa ajunga la meci. :)

Tot bisnita e si asta...

Ma rog,poate unora le vine mai usor sa dea ceva in plus pt a avea biletul asigurat.Eu nu as face-o,pt ca din cauza asta nu dispare hotia din tara asta...

As apela mai bine la un cunoscut sau la AISS.

Stanici19.08.2008 20:59
sal sal! Vreau sa ma duc si yo maine sa imi iau bilete la Steaua -galata ! Sunt din ploiesti si nu am abonament si din cate am inteles in primele 3 zile se dau bilete doar abonatilor! e adevarat? am vreo sansa sa iau maine bilet la a 2-a chiar daca nu am abonament?? pls sa ma ajute cnv s anul vin degeaba pana la Bucuresti!

 

 

Maine e ultima zi in care se pun in vanzare bilete exclusiv pentru abonati. Daca nu ai abonament, vii degeaba. Asteapta pana poimaine. Si inca ceva : programul caselor e pana la 19, nu cum se vehicula gresit ca pana la 20. Succes!

metzzz20.08.2008 03:53

 

Maine ma duc sa iau bilete ca am abonament si o sa iau mai multe.

Cei interesati pot procura de la mine. O sa am cateva...atat, nu ma ocup de bisnitza, dar o sa adaug un comision pentru efort. Nu fac bisnitza....ajut suporterii sa ajunga la meci. :)

 

daca iei 5 Roni la un bilet , adica de o bere merge...dar daca le dai la preturi SF esti degeaba. Car e are idee cam cate bilete sau vandut pana acum ??

lucky13proplayer20.08.2008 16:20

Cica s-au vandut vreo 6000. Aveti idee daca vineri la prima ora cum se deschid casele (12) voi mai gasi bilete la T1 ? Sunt din Targoviste si vineri am drum prin Bucuresti...

suporter200820.08.2008 20:48
Cica s-au vandut vreo 6000. Aveti idee daca vineri la prima ora cum se deschid casele (12) voi mai gasi bilete la T1 ? Sunt din Targoviste si vineri am drum prin Bucuresti...

 

Au mai ramas 11500 de bilete....cam tot atat s-au vandut pana acum. In ziare zic astia ca au ramas bilete la toate tribunele, inclusiv peluza.

piemont21.08.2008 08:46

mi se pare ca 50 RON pt tribuna II este o suma destul de mare...Steaua are nevoie de suporteri pe stadion,..oare conducerea Stelei vrea sa se repete episodul de anul trecut din CL cand stadionul nu era nici jumate plin din cauza preturilor exorbitante practicate?

daca Steaua reuseste calificarea...oare cat vor fi biletele pt grupa..10 milioane?

cum poate un copil sa-si vada idolii pe stadion cand preturile sunt asa mari?

sa vezi un meci pe Ghencea va deveni un lux pe care putini si-l vor permite

 

Rusine conducerii Stelei!

ytse jam21.08.2008 09:29

preturile sunt ok. nu sunt ieftine, dar nici scumpe... nu ma pot plange. am abonament (pt ca tin cu Steaua) si asa mi-am luat bilet cu 20 ron. astept cu nerabdare meciul. Hai Steaua

androsteaua21.08.2008 10:09

vreau si eu sa cumpar bilet la peluza 1! id de mess andro_steaua! va rog multtttttttttttttt

Hassan21.08.2008 10:38

Este haos total la casele de bilete...slava domnului ca am avut abonament si mi-am luat din timp...tocmai m-a sunat un tovaras care e la coada sa-mi spuna despre copilul ala care s-a sufocat....scrie si pe gsp....e coada de ~1000 de oameni cine mai are nevoie de bilete nu stiu daca mai apuca astazi dupa cum se aude situatia....Oricum multa bafta tuturor care se incumeta sa se arunce in multime.

eduard//eduard21.08.2008 11:46

Pfff...tocmai am venit de la stadion..am stat 2 ore jumate pt bilete..organizarea pt cumpararea biletelor destul de buna..la un moment dat a zis unu` ca cine are mai multe buletine aspra lui nu mai cumpara nici cu buletinul lui :))) tare doar nu incepeau sa caute lumea prin buzunare..in fine..am prins bilete intr-un final desi mai erau destul de putine la peluza..erau in jur de 2-3 mii de oameni..ce nebunie..sper ca nu am luat bilete degeaba..haideti baieti..pe ei pe mama lor..

mandru21.08.2008 12:10

Stie cineva ce televiziune turca transmite meciul. Sunt in concediu in perioada respectiva in Turcia si as vrea neaparat sa vad meciul. Multumesc.

andyro21.08.2008 16:08

Dupã ce la orele dimineții, peste o mie de persoane s-au adunat în fața caselor de bilete de la stadionul Ghencea, oficialii steliști au anunțat în aceastã searã cã tichetele pentru partida retur cu Galatasaray au fost epuizate. Astfel, meciul contra formației turce se va disputa cu casa închisã.

 

DonAndres21.08.2008 16:11

Gsp-ul anunta ca biletele s-au epuizat!!!Nu-mi vine sa cred???Intr-o singura zi 12 000 de bilete???Hmmmmmmmmm.......cred ca e o manarie undeva!

carminastan21.08.2008 16:18

nu doar gsp ci si siteul oficial:

FC Steaua anunta faptul ca pana joi, 21 august, la ora 17:30, au fost vandute 21.832 de bilete din totalul de aproximativ 23.000 scoase la vanzare pentru partida Steaua - Galatasaray, care se va juca miercuri, 27 august, incepand cu ora 20:45. Cele aproximativ 1.200 de tichete ramase la dispozitia suporterilor sunt impartite intre Tribuna I si Fotolii. FC Steaua le multumeste suporterilor echipei noastre pentru prezenta numeroasa la casele de bilete in cursul zilei de joi, 21 august, demonstrand inca o data apropierea extraordinara fata de culorile ros-albastre

«123»