Stancu este un jucator cu calitati excelente de atacant dar din pacate este tiner si se pare ca Laca deocamdata nu se bazeaza pe jucatori tineri prea des.
Arthuro este un jucator bunicel dar era mai bun Pepe Moreno.
Kapetanos a fost adus la umplutura. Are o lovitura de cap bunicica dar cam atat.
Badea din pacate este iesit din forma complet. Nu uitati ca a dovedit ca este un jucator talentat cand are moralul bun.
Cel mai bun si cel mai talentat atacant din lotul nostru este Dayro dar el este jucat in pozitie de mijlocas pentru ca nu avem mijlocasi in acest lot din pacate. Si Neaga este de fapt atacant dar numa pa benzi il vedem...
Steaua, unde atacantii se duc sa devina mijlocasi...