Toti se inspira de la Porumboiu, exemplul tipic de patron idiot de echipa mica care urla in gura mare la fiecare meci despre arbitraj, incercand sa puna presiune. Sincer, nu ma surprinde de loc atitudinea lui Penescu, la fel a facut la toate meciurile de pana acum si este primul patron din acest campionat care a amenintat sa scoata echipa din campionat (parca dupa prima etapa sau a 2-a...nu mai stiu exact) din cauza arbitrajelor....
Sincer, de-abia astept meciul de maine, pentru ca, sa ma exprim "becaliceste": "DACA NU BATEM PE FC Arges NU AVEM CE CAUTA IN CHAMPIONZ LIG". Chiar nu avem...
