FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua - FC Arges 2 - 0 (1 - 0)

«123»
Hassan15.08.2008 13:23

Toti se inspira de la Porumboiu, exemplul tipic de patron idiot de echipa mica care urla in gura mare la fiecare meci despre arbitraj, incercand sa puna presiune. Sincer, nu ma surprinde de loc atitudinea lui Penescu, la fel a facut la toate meciurile de pana acum si este primul patron din acest campionat care a amenintat sa scoata echipa din campionat (parca dupa prima etapa sau a 2-a...nu mai stiu exact) din cauza arbitrajelor....

Sincer, de-abia astept meciul de maine, pentru ca, sa ma exprim "becaliceste": "DACA NU BATEM PE FC Arges NU AVEM CE CAUTA IN CHAMPIONZ LIG". Chiar nu avem...

strezahuzum15.08.2008 17:44

Maine seara avem meci cu alta baba isterica a diviziei A, penescu de la Arges in jos (foarte in jos, adica spre B). Asta deja a inceput sa bage strambe, ca a auzit de la un personaj important (sanchi, nu da nume, sa murim noi de ciuda) cum ca la meci va fi delegat un arbitru "apropiat de cei din Ghencea". Se pare ca daca nu primeste vreo 2 penaltiuri, arbitrajul va fi declarat "hotie pe fata".

 

De unde dracu ies toti cretinii astia ? Exista oare vreo fabrica ascunsa, vreun laborator secret ce produce astfel de cretini gen Porumboiu, pe care n-ai voie sa-l bati, Penescu asta care aud ca "a fost furat de arbitri in TOATE meciurile de pana acum", Mititelu, Jabba da Hutt, porcul de Timisoara care viseaza numai retrogradari ?

Zerg15.08.2008 17:53

Baieti ma insel eu sau meciul incepe la 20:30. Se produce o confuzie totala, poate reusiti sa schimbati; aici este anuntat la 21:00, ziarele, unele la 20:00, altele 20:30, iar site'ul oficial 20:30.

mountytoma15.08.2008 19:55

avand in vedere ce ne asteapta in urmatoarele saptamani, eu as incepe meciul cu argesul cu

 

Cernea

 

p Marin Ghionea Goian rada

 

Banel tiago Radoi Ochirosii

 

Dayro b Stancu

 

 

am avut doua probleme mari cu fundasul stanga in acest debut de sezon (putea fi si nesu, nici el nu e mai inalt ca p Marin), asa ca l-as incerca pe rada pe stanga. nu cred ca va dezamagi!

tiger_boy15.08.2008 21:30

Zapata

 

Golansky - Goian - Rada - Nesu

 

Radoi - Ov. Petre

 

Dayro - Nicolita - Toja

 

B. Stancu

CatalinBerceni16.08.2008 11:13

Este un meci dificil cu cei de la FC Arges, din cate am vazut ultimile 2 meciuri ale pitestenilor, au pe atacantul ala de culoare care joaca bine, insa daca Steaua o sa joace cu ambitie nu o sa avem probleme, pariez pe Dayro si pe Arthuro, iar in a doua repriza Stancu va marca golul de 3-0.

 

Forzza Steaua, ne auzim in peluza :D:steag_cruce_invers:

cornisa5816.08.2008 11:40

Hai Steaua o victorie un joc frumos asta aștept

:steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers: :steag_cruce_invers:
Geock16.08.2008 12:41

fular-campionii fular-campionii :steag_cruce_invers:fular-campionii fular-campionii

 

I seara asta iar e sarbatoare joaca Steaua BUCURESI

Jo1n716.08.2008 12:57

casele sunt deschise doar pana la 18 fix?

sau le lasa pana incepe meciu?

 

vreau sa merg da nu am chef sa stau 2 ore jumate p stadion pana incepe meciul.

Ionutjoss16.08.2008 13:01

3-0 sau 4-1

 

:steagcruce::steag_sah_mic:fularsteaua2:steag_sah_mic::steag_cruce_invers:

 

 

Deliric116.08.2008 14:22
Zapata - Petre Marin, Goian, Ghionea, Nesu - Nicolita, Radoi, Ov Petre, Toja - Dayro, Bogdan Stancu (Arthuro).

 

M-am saturat sa vad mijlocasi de genu : Nicolita, Radoi, Ov Petre o sa fie iar un mijloc adormit care o sa recupereze mingii dar o sa le dea tot la adversar ...nu au ce cauta si Ov. Petre si Radoi in acelasi timp la jumate , si asa 1 e prea mult pt FC Arges...sper sa ii se dea mai mult sansa sa joace lui tiago , pare mai capabil de un dribling si o pasa buna .

cat despre Nicolita ...no comment , astept ziua cand va fi sarit din schema , dar parca nu mai vine ...

c.ronaldo1716.08.2008 17:13

Marius Lacatus trimite in teren urmatorii jucatori:

Robinson Zapata - Pawel Golanski, Mirel Radoi, Sorin Ghionea, Mihaita Nesu - Florin Lovin, Tiago Gomes - Banel Nicolita, Dayro Moreno, Juan Toja - Arthuro.

 

sursa:ONLINESPORT.ro

Ionutjoss16.08.2008 17:31

Incepe Meciul :hai_steaua:

Kellerman16.08.2008 17:35

Pana la urma incepe acu la 8:30 sau e la 9 ?

 

later edit: da, e acum la 20:30, delete this post please. :D

Ionutjoss16.08.2008 17:45

Gol magnific a lui Nicolita!!!!

 

 

1-0

berny3216.08.2008 17:48

Stie cineva "the channel number" pe sopcast unde se transmite jocul?

 

zamainmenu16.08.2008 17:54

Iar joaca Lovin, iar va pasa cu calcaiul. Asta se crede si mare vedeta. Parca-l vad al 2-lea atacant de prin minutul 75, asa cum a jucat la Istanbul.

Oare cand scapam de cocostarcul asta?

weeezer16.08.2008 18:29

Mie nu mi s-a parut de rosu la faza aia...

metzzz16.08.2008 18:31
Mie nu mi s-a parut de rosu la faza aia...

"nici penalty nu a fost" . Daca o ardem cu nu a fost am fi iesit sigur cu un jucator accidentat. Eu ii inteleg ca vor sa bata Steaua , dar asta nu inseamna ca trebuie sa le rupa picioarele alor nostri.

Ionutjoss16.08.2008 19:12

Gooooooool foarte frumos a lui Stancu!

 

2-0

SteelBoy16.08.2008 19:23

rosul lui Lovin a fost aplaudat :lol: :lol: scapam de el la Bistrita

Kellerman16.08.2008 19:37

ESTE ! A luat roșu Lovin ! :steag_cruce_invers:

weeezer16.08.2008 19:38

Si din cate se pare vom avea un singur inchizator in meciul de la Bistrita, Tiago Gomes.

Kellerman16.08.2008 19:41

Vreo sansa sa revina Szekely si sa scapam si de Banel ? :steag_sah_mic:

Ionutjoss16.08.2008 19:49
Vreo sansa sa revina Szekely si sa scapam si de Banel ? :steag_sah_mic:

 

 

Banel a jucat bn

 

nus dc vrei sa scpai de el

 

2 goluri in 2 meciuri :angry:

«123»