08.08.2008 15:25
Dani ..se pare ca acum ai dreptate cu privire la transferul astuia ..cica nu vrea sa semneze , are fite omu`
..nici nu avem nevoie de jucatori d'astia !
Dani ..se pare ca acum ai dreptate cu privire la transferul astuia ..cica nu vrea sa semneze , are fite omu`
..nici nu avem nevoie de jucatori d'astia !
06-08-2008
Vine si Abel Gomes (ProSport)!
Finanțatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat cã roș-albaștrii au perfectat transferul lui Abel Gomes.
"O sã mai vinã astãzi încã un jucãtor. "
A si venit :laugh: mai vine asta sau nu ?
Sper sa vina acest jucator....Sa speram ca Lovin nu mai prinde echipa iar cat despre Nicolita......o sa cam faca banca de rezerve:))