FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vine si Abel Gomes (ProSport)!

«12»
S.S.Lazio08.08.2008 15:25

Dani ..se pare ca acum ai dreptate cu privire la transferul astuia ..cica nu vrea sa semneze , are fite omu` :) ..nici nu avem nevoie de jucatori d'astia !

cRiss4Steaua10.08.2008 14:00

06-08-2008

Vine si Abel Gomes (ProSport)!

Finanțatorul Stelei, Gigi Becali, a declarat cã roș-albaștrii au perfectat transferul lui Abel Gomes.

 

"O sã mai vinã astãzi încã un jucãtor. "

 

A si venit :laugh: mai vine asta sau nu ?

 

Tigerone114.08.2008 15:32

Sper sa vina acest jucator....Sa speram ca Lovin nu mai prinde echipa iar cat despre Nicolita......o sa cam faca banca de rezerve:))

«12»