FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Slabiciune si prejudecata

«12»
MoWeed07.08.2008 07:58
"Oli a facut din rahat bici cand nu avea nici jucatori si nici rezerve si a ajuns in Liga si in semifinalele Cupei UEFA. Acum, lui Lacatus trebuie sa ii cer performante, pentru ca are marfa, are jucatori. Sa-l vad acum!", a spus Becali.

 

 

Nu mi se pare foarte deplasata declaratia asta...

Da, dar spre deosebire de Lacatus, zer0li avea la indemana echipa creeata de Protasov. Chiar si el a declarat in acea primavara ca inca nu a apucat sa schimbe echipa lui Protasov. In schimb dupa acea vara s-a vazut mana de antrenor a lui 0li: in afara de meciul de la Kiev am avut parte de meciuri foarte proaste....

fsoica07.08.2008 15:22

Nu ne calificam.

eusica08.08.2008 09:02
Nu ne calificam.

 

OPTIMISTUL DIN TINE URLÃ ... SPER SA TE INSELI :chair: :chair: :chair:

 

HAI Steaua :steag_sah_mic:

«12»