07.08.2008 07:58
"Oli a facut din rahat bici cand nu avea nici jucatori si nici rezerve si a ajuns in Liga si in semifinalele Cupei UEFA. Acum, lui Lacatus trebuie sa ii cer performante, pentru ca are marfa, are jucatori. Sa-l vad acum!", a spus Becali.
Nu mi se pare foarte deplasata declaratia asta...
Da, dar spre deosebire de Lacatus, zer0li avea la indemana echipa creeata de Protasov. Chiar si el a declarat in acea primavara ca inca nu a apucat sa schimbe echipa lui Protasov. In schimb dupa acea vara s-a vazut mana de antrenor a lui 0li: in afara de meciul de la Kiev am avut parte de meciuri foarte proaste....
