23.08.2008 12:07
Dumnezeu sa il odihneasca!Imi pare rau sa aud ca a mai murit un om :sad2:
Dumnezeu sa il odihneasca!Imi pare rau sa aud ca a mai murit un om :sad2:
Sã îi fie țãrana ușoara.Ne vedem dincolo frate!
D-zeu sa-l odihneasca acolo unde este,iar de acolo de sus sa fie alaturi trup si suflet de echipa s-a de suflet,care sper sa se califice mai departe,pentru acest baiat care a plecat prea devreme dincolo,iar pe familie d-zeu sa o intareasca sa treaca peste aceasta durere
D-zeu sa-l odihneasca acolo unde este,iar de acolo de sus sa fie alaturi trup si suflet de echipa s-a de suflet,care sper sa se califice mai departe,pentru acest baiat care a plecat prea devreme dincolo,iar pe familie d-zeu sa o intareasca sa treaca peste aceasta durere
R.I.P :sad2:
R.I.P Dumnezeu sa-l odihneasca!
R.I.P. :sad2:
R.I.P. :sad2:
![]()
R.I.P.
Dumnezeu sa-l ierte. :sad2: