FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelist Disparut Prematur

«12»
Myha23.08.2008 12:07

Dumnezeu sa il odihneasca!Imi pare rau sa aud ca a mai murit un om :sad2:

STARforce23.08.2008 12:12

Sã îi fie țãrana ușoara.Ne vedem dincolo frate!

syndy24.08.2008 18:39

D-zeu sa-l odihneasca acolo unde este,iar de acolo de sus sa fie alaturi trup si suflet de echipa s-a de suflet,care sper sa se califice mai departe,pentru acest baiat care a plecat prea devreme dincolo,iar pe familie d-zeu sa o intareasca sa treaca peste aceasta durere

kaladze24.08.2008 18:52
D-zeu sa-l odihneasca acolo unde este,iar de acolo de sus sa fie alaturi trup si suflet de echipa s-a de suflet,care sper sa se califice mai departe,pentru acest baiat care a plecat prea devreme dincolo,iar pe familie d-zeu sa o intareasca sa treaca peste aceasta durere

 

R.I.P :sad2:

Nyghty26.08.2008 09:47

R.I.P Dumnezeu sa-l odihneasca!

Lavy_*_29.08.2008 20:39

R.I.P. :sad2:

fansteaua4629.08.2008 22:17

R.I.P. :sad2:

florin1730.08.2008 00:05

fular-campionii

 

 

R.I.P.

renaldo1101.09.2008 12:01

Dumnezeu sa-l ierte. :sad2:

«12»