FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Stelist Disparut Prematur

«12»
Florin Gazdac01.08.2008 11:17

A plecat dintre noi, la doar 17 ani! SEBI PRECUP din Satu Mare, un

stelist " trup și suflet", un suflet cald, care a dus cu el între cele

veșnice brãțara, insigna și mingea "roș-albastrã" ca semn al dragostei

pentru echipa mereu campioanã!

 

Dumnezeu sã-l odihneascã! Veșnicã-i va fi amintirea! Adio prieten bun!

 

Cipri, Andrei și Vlãduț

dangeor01.08.2008 20:17

Dumnezeu sa-l odihneasca!

stelistul stelist01.08.2008 20:20

asta e viata , te nasti ca sa mori...sa se odihneasca in pace!

puyol01.08.2008 20:47

hai frate... inca unu :(

 

Odihneste-te-n pace Sebi.. fii stelist si dincolo de moarte!

LUPANU01.08.2008 21:16
hai frate... inca unu :(

 

Odihneste-te-n pace Sebi.. fii stelist si dincolo de moarte!

RIP

f234567k01.08.2008 21:27

Odihneste-te in pace!

MoWeed01.08.2008 21:30

Odihneasca-se in pace....

1on01.08.2008 21:33

Greu. Dar Dumnezeu te ajutã sã le duci. Azi ești, mâine nu se știe... poate da... poate nu. Azi îl suni și-l chemi la fotbal și nici prin cap nu-ți trece cã peste câteva zile nu vei putea face mai mult decât sã aprinzi o lumânare la mormânt, lânga poza în care îl vezi, probabil, zâmbind, neștiind cã peste câteva luni...

 

http://www.smon.ro/index.php?action=fullne...mp;category=242

 

RIP Sebi

s0r1n11101.08.2008 21:35

Pacat!Viata poate fi mai scurta decat te astepti!Dumnezeu sa'l odihneasca in pace!

Northboy01.08.2008 21:36

Dumnezeu sa.l ierte

WhiteSnake01.08.2008 22:16

R.I.P., si vorba aceea, ramai cu Steaua si dupa moarte.

 

:steag_sah_mic:

Acrhine02.08.2008 20:28

Dumnezeu sa il ierte !

adidwu02.08.2008 20:34

Dumnezeu sa-l ierte.Sper ca Sebi sa vada din cer calificarea Stelei in Champions League si alte meciuri memorabile.

CatalinBerceni14.08.2008 09:50

Dumnezeu sa-l Odihneasca :steag_cruce_invers:

CoRsSo19.08.2008 13:12

Ne calificam pentru el cu galatasaray. Dumnezeu sa-l ierte!

ultrash19.08.2008 13:24

Odihneasca-se in pace

RIP

Sa ai grija de acolo de sus de echipa noastra...

korynna19.08.2008 13:29

RIP :(

oanna_r3d_and_blu3_4ever19.08.2008 22:49

Dumnezeu sa`l ierte.. :(

 

pf..s-a mai dus un stelist de`a nostru` :confused:

tiger_boy19.08.2008 23:05

Dumnezeu sa il odihneasca in pace :(

LARI19.08.2008 23:23

Dumnezeu sa-l ierte! Sa-i fie tarana usoara!

 

Aici puteti citi mai multe despre Sebi

john_8620.08.2008 00:07

RIP Dumnezeu sa-l odihneasca!

cRiss4Steaua20.08.2008 09:00

Dumnezeu sa`l odihneasca in pace!

Dragutzul_stelistul20.08.2008 09:22
A plecat dintre noi, la doar 17 ani! SEBI PRECUP din Satu Mare, un

stelist " trup și suflet", un suflet cald, care a dus cu el între cele

veșnice brãțara, insigna și mingea "roș-albastrã" ca semn al dragostei

pentru echipa mereu campioanã!

 

Dumnezeu sã-l odihneascã! Veșnicã-i va fi amintirea! Adio prieten bun!

 

Cipri, Andrei și Vlãduț

da dc a murit????

 

 

 

"Dumnezeu sal ierte :sad2: "

cRiss4Steaua20.08.2008 09:33

inecat :(

Kalmarulez21.08.2008 10:16

R.I.P

:( si chiar din Satu Mare :S

«12»