A plecat dintre noi, la doar 17 ani! SEBI PRECUP din Satu Mare, un
stelist " trup și suflet", un suflet cald, care a dus cu el între cele
veșnice brãțara, insigna și mingea "roș-albastrã" ca semn al dragostei
pentru echipa mereu campioanã!
Dumnezeu sã-l odihneascã! Veșnicã-i va fi amintirea! Adio prieten bun!
Cipri, Andrei și Vlãduț
