Pe net nu se poate vedea live meciu Steaua cu roma ?
Incearca pe www.rojadirecta.org, instalezi sopcastul si ar trebui sa mearga dar....Doamne ajuta!
Nu merge pe sopcast...am incercat...numai de la Myp2p.com.
Pe net nu se poate vedea live meciu Steaua cu roma ?
Incearca pe www.rojadirecta.org, instalezi sopcastul si ar trebui sa mearga dar....Doamne ajuta!
Nu merge pe sopcast...am incercat...numai de la Myp2p.com.
Pe net nu se poate vedea live meciu Steaua cu roma ?
Incearca pe www.rojadirecta.org, instalezi sopcastul si ar trebui sa mearga dar....Doamne ajuta!
Nu merge pe sopcast...am incercat...numai de la Myp2p.com.
Incearca ultimul link de aici http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports
Pe net nu se poate vedea live meciu Steaua cu roma ?
Incearca pe www.rojadirecta.org, instalezi sopcastul si ar trebui sa mearga dar....Doamne ajuta!
Nu merge pe sopcast...am incercat...numai de la Myp2p.com.
Incearca ultimul link de aici http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=...amp;part=sports
mi se tot intrerupe...nu stiu de ce..Shit!!!
mi se tot intrerupe...nu stiu de ce..Shit!!!
Same here -- probabil nu sunt destui useri
mi se tot intrerupe...nu stiu de ce..Shit!!!
Same here -- probabil nu sunt destui useri
Si toti rahatii aia de italieni se uita la meci...BTW..1-0 Steaua!!!
Prima repriza e datatoare de sperante...
Dintre noii veniti,brazilianul se vede de la o posta ca loveste mingea ca un profesionist, Thiago stie fotbal,dar nu s-a integrat inca,Szekely la fel...Despre cei mai vechi, Dayro sper sa confirme anul asta, e un jucator fabulos,pacat ca nu prea are cu cine...Sper sa conlucreze bine cu brazilianul si cu Thiago(care nefiind roman are totusi alta cultura...)
Jucam destul de dezinvolt,dar cu prea multe pauze in care ne lasam dominati.Daca am juca asa si in meciurile din CL probabil ca nu am mai iesi de pe teren cu caruta plina...
Totusi e un joc amical, astept sa debutam cu dreptul in campionat,ca sa putem spune ca legam jocul.Deocamdata nu e rau,iar un rol important in desfasurarea primei reprize l-a avut publicul,care este ca intotdeauna la inaltime!
Sper sa castigam,ar da bine la moral!
pe pagina oficiala puteti sa audeti meciul live ![]()
rog puneti la noapte meciul pe torrente, ca a fost jale azi pe p2p.
Nu stiu daca cineva a inregistrat meciul, dar ati putea sa il uploadati, si sa il putem downloada cu Utorrent? Thank You!!!!! ![]()
hmmmmmm......deci eu nam mai scris de mult aici:(.dupa parerea mea plecarea lui Dica nu a facut rau echipei!!!!...echipa ca szekely si daryo mi se pare mult mai buna si mai energica..dar totusi este un amical...zapata apara bine de cand a venit si sper sa o tina tot asa..rada Goian ghioanea p Marin..joaca bine cum jucau si inainte..Nicolita a jucat nasol...szekely a jucat bine dupa parerea mea..daryo e creieru echipei..si arthuro pare un super atacant..de b Stancu nu zick nimik pentru ca nu l-am vazut prea mult la munca...si cum toti speram speram sa facem ceva in grupe anul asta..nu doar calificarea!!!!!succes
goooooooollllllllllllll Steaua:D bv Neaga... 3-0..un amical foarte bun..dar as roma nu este la forma maxima:)..dar oricum este o victoriwe buna care da incredere tuturor
hai ca e bn ,joc bun in seara asta ,echipamente frumoase ,speranta ca Ochirosii il scote din echipa pa Banel,
Ps:tiago ala chiar a jucat bn a recuperat ,sta bn pa picioare ,dribleaza :-?? pare ca sia imbunatatit jocu
Unde mai sunt "stelistii pana la moarte" aia de scuipau pe jucatori, antrenori, conducere tehnica? Cred ca le-a inghetat scuipatul in gura.
Frumos meci ! Putem sa dormim frumos, pana la primul meci oficial...
Multumim Steaua pentru acest meci frumos ! Cineva sa-l ridice pe traker.
ps : Pentru astia care cred ca acum Steaua e Campioana de Champions League - asta a fost doar un meci oficial. Nu va imbatati cu apa plata ! Easy... Sa nu credeti ca vom rula in campionat, ca iar vin Gloria sau Iasul si ne bat acasa. Fiti optimisti, dar realisti !
acuma sa asteptam meciu de miercuri sa vedem ce va fi ,un spectacol pe cinste , echipa a jucat bine si echipa e pregatita de nou campionat
ps:vad ca au inceput sa apara "martirii " postati si voi daca aveti vreo parere despre meci
Sper ca acest joc sa nu fie doar un accident.Ar fi perfect daca echipa ar juca asa tot sezonul.
Sper totusi ca Lacatus a vazut cum sta treaba.
Ochirosii e peste Nicolita iar Dayro Moreno e un golgeter adevarat.
Ar fi bine sa se incerce si exploatarea formei de care da Stancu dovada.
E cel mai bun meci facut de Steaua de mult, mult timp.
Total diferit de ceea ce a aratat pana acum.
Repet, sper ca acest meci sa nu fie doar un accident.
Frumoasa seara...dupa aceasta perioada de pregatire eu vad echipa cam asa:
Zapata
Golanski Radoi(Goian) Ghionea(Rada) Emeghara/P. Marin
Tiago
Szekely Dayro Plesan Ochirosii/Toja
Kapetanos
Cu echipa asta clar rupem tot in campionat si sansele vor fi aproape de 100% sa intram in grupele CL...si am vazut clar Kapetanos CU MULT PESTE Arthuro!
Forza Steaua!
Jocul intr-adevar a fost promitator, insa nu este loc de entuziasm excesiv.
Doua lucruri mi s-au parut a iesi in evidenta in acesta seara: calitatile lui Tiago si fraza comentatorului Pro TV: "Lovin lumineaza deseori jocul Stelei cu pasele sale."![]()
In rest Szekely nu este nicio surpriza, Arthuro are forta si tehnica, B. Stancu pare a fi un foarte bun oportunist, Neaga pare a-si reveni, iar Ochirosii, ar cam trebui sa-l scoata pe "atletul ciocolatiu ratacit printre fotbalisti" din echipa.
Doamne-ajuta!
@boolq cred ca ai avut impresia asta deoarece jocul era mult mai lejer cand a evoluat kapetanos ,eu zic ca daca jucau invers arturo tzi se parea mai bun
mie nu mi s-a parut Kapetanos un asa de mare jucator.
Arthuro poate ca nu a avut asa de multe ocazaii dar stie foarte bine jocul fara minge.
Trage oameni dupa el si intoarce mingi.
Kapetanos se zbate mai mult pt el insusi.
Cred ca sunt atacanti destul de diferiti ca profil.
@zloty da se poate sa ma insel...oricum l-am vazut pe kapetanos integrat mult mai bine si nu stiu pana la urma care e mai bun dar sper ca cel care joaca sa dea multe goluri...daca e e arthuro acela e ok...dar eu il vad pe kapetanos...ba chiar si Stancu...dar nu stiu
oricum ar arata frumos echipa
forza Steaua!
@boolq sa se dea cat mai multe goluri nu ma intereseaza cine le da ,poate sa dea sii siii siiii............. Banel da nu cred:))
bai da' l-ati vazut pe Banel cand l-a facut pe Cicinho....
Mama!!!
Aia e o faza de povestit la nepoti! ![]()
Unde mai sunt "stelistii pana la moarte" aia de scuipau pe jucatori, antrenori, conducere tehnica? Cred ca le-a inghetat scuipatul in gura.
Nu te grabi ca fata mare la maritat!
Eu zic ca ,daca continuam pe linia asta,Steaua va redeveni echipa vitezista de altadata...
Totusi,nu uita ca e doar un meci amical.In Liga mocirlita a lu'puscarie mai joci si pe terenuri denivelate, mai joci si impotriva unor echipe rudimentare,care stiu doar sa se apere si sa rupa picioare,mai joci si impotriva arbitrilor...
Sunt convins ca "stelistii pana la moarte" de care pomenesti ar fi cei mai fericiti din lume daca jocul echipei ar merge,si daca Lacatus da dovada ca s-au inselat si ca este un bun antrenor...
Ma bucura enorm evolutia Stelei din seara asta.Demult nu am mai vazut Steaua jucand atat de bine!
Sa dea Domnu' sa o tinem tot asa!
Sunt convins ca "stelistii pana la moarte" de care pomenesti ar fi cei mai fericiti din lume daca jocul echipei ar merge,si daca Lacatus da dovada ca s-au inselat si ca este un bun antrenor...
Am spus-o de nenumarate ori, de fiecare data cand am atacat jocul prost al Stelei, ca nu imi doresc altceva decat binele acestei echipe, indiferent de antrenor sau jucatori.
Frumoasa seara...dupa aceasta perioada de pregatire eu vad echipa cam asa:
Zapata
Golanski Radoi(Goian) Ghionea(Rada) Emeghara/P. Marin
Tiago
Szekely Dayro Plesan Ochirosii/Toja
Kapetanos
Cu echipa asta clar rupem tot in campionat si sansele vor fi aproape de 100% sa intram in grupele CL...si am vazut clar Kapetanos CU MULT PESTE Arthuro!
Forza Steaua!
Pentru ce a fost Kapetanos peste Arthuro? pentru doua suturi slabe? la al doilea a avut 3 secunde sa controleze mingea si sa traga si cu toate astea a tras slab, tinand cont ca timpul in care trebuie sa sutezi in Champions e de 1 secunda sau mai putn cateodata pe Kapetanos il vad rezerva si afara inca din retur! Arthuro mi se pare un jucator cu experienta si ca rezerve de lux Badea si Stancu!