Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata.
Inapoi la site
Arhiva Forum
›
Clubul Sportiv al Armatei Steaua
› Steaua In Interliga Maghiaro-romana
Steaua In Interliga Maghiaro-romana
«
1
2
»
Lari
11.01.2009 17:26
4-6 cu Dab Docler. Nu meritam play-offul.
Cati nervi mi-am putut face...
f234567k
11.01.2009 17:42
Echipa de hochei meritam?
«
1
2
»