Cu doar 2 -3 ore inainte de expirarea termenului limita , CSA Steaua Bucuresti a trimis confirmarea participarii echipei in competitia maghiaro-romana , prin vocea lui George Boroi si Cristian Carlan .
Asadar , Steaua porneste de la inceputul lui septembrie pe un drum foarte foarte greu .
Echipele participante sunt :
Steaua Bucuresti
SportClub Miercurea Ciuc
HC Csikszereda
Progym Gheorgheni - Perla Harghitei
Alba Volan Szekesfehervar
Dunaujvaros AcelBikak
Ujpesti TE
Ferencvarosi TC
Miskolci JJSE
NZ Stars
Sa speram ca acest proiect va duce la o relansare a acestui sport minunat in Romania , in special in Bucuresti !
