Orice stelist cu capul pe umeri cred ca poate mirosi in aer DEZASTRUL care va urma in aceasta toamna. Cu transferuri care sunt niste carpeli jenante, cu un cioban-finantator-voievod-diliu care a preluat fraiele in maini, care taie si spanzura, Lacatus va sfarsi prin a se compromite in ochii tuturor daca nu va lua o atitudine impotriva ciobangutanului. Astept si eu ziua in care sa citesc sau sa vad o REACTIE DE IMPOTRIVIRE a lui Marius Lacatus impotriva deciziilor acestui Nero din Pipera.
Lacatus si Hagi au fost sunt si vor ramane doua simboluri ale Stelei, nimeni nu va uita noptile de 7 mai 1986 si 24 februarie 1987.
