Nu inteleg de ce se face atat tam-tam cu plecarea lui Dica! Intotdeauna au plecat jucatori ca el de la Steaua si pt aia nu s-a skimbat nimik la club(Campionat,Cupa, UEFA sau CL) si nu inteleg de ce se vrea sa para o tragedie de data asta! Personal cred ca el nu mai avea motivatia suficienta pt inca un an in campionatul nostru si mi se pare destul de normal dupa reactiile altora precum Radoi, Goian si Ghionea si ei la randul lor ca doresc alta provocare! Eu i-as lasa pe toti sa plece pt ca jucatorii vin si pleaca numai clubul ramane acelasi! Stelist pana la moarte si dincolo de ea!
