Ba' date=' voi cei cativa zeci de pustani, care, credeti voi in ignoranta voastra, le stiti pe toate, si scrieti bannere care, intr-adevar distrug psihicul jucatorilor labili, si faceti o atmosfera care de fapt se rasfrange impotriva echipei, nu sunteti altceva decat niste copii frustrati care nu doriti altceva decat sa fiti in atentia presei. Mi-e rusine de rusinea voastra.
Spui ca sunteti multi ca dracu????!!!!! Care ma, cohoarta de pustani de 14-15 ani care a fost filmata dupa meciul cu National din Cotroceni?...
Dac-ai avea macar 1% din mintea lui MM, poate acum n-ai scrie asemenea mesaje pe avect forum. Hai sa-ti vand un pont. MM-ul a terminat sef de promotie pe facultate. Poate asta iti spune ceva despre capacitatea intelectuala a lui M. Stoica.[/quote']Pustani , iara incepi ce pustani mai , mare parted in nou au trecut de mult de varsta aia ,nu asta e marea problema ... Poate sa fi fost si sef de promotie la cea mai puternica universitate din lume, daca e capabil sa bata suporterii , nu ramane nimic de spus decat... ca sa nu vorbesc pe un alt ton . Da se vede ceva , s-a schimbat un pic la club organizarea , dar inca e departe si nu ma sunt deloc bine reprezentat de unul ca si el , acel gest a sters totul , e un gest care la orice club civilizat din lume era aspru sanctionat cu demiterea lui si darea in judecata , pentru grave prejudicii aduse imaginii clubului ...Acei "pusti" teribilisti , pun suflet si incearca sa faca ceva pentru echipa , poate daca acei pusti aveau varsta pe care o au acuma , acum cativa ani , reuseau sa se impuna si clubul nu ajungea astazi in situatia de a fi tarat in numeroase scandaluri , dumneavoastra ce ati facut ? Ati asistat neputincios la ceea ce se intampla??? Si sa si dumneavoastra aveti o parte din vina , ca MAPN doreste sa refaca alta echipa , sa ajungem intr-un colaps, din cauza nepasrii dumneavoastra ,cum va fi cand nu vom stii pe cine sa sustinem ?Din cate se aude se pare ca palmaresul e usor de recuperat de catre MAPN si sa te tii atunci porcese , scandaluri , sper sa nu se intample asa ceva si daca voi cei care teoretic cunosteati situatia , erati maturi , ati privit blazati ce se intampla , ma bucur ca exista cineva care nu priveste la fel.
