"este scumpi"
las' ca nicaieri nu-i ca acasa.
Iti recomand Balconia! E super daca ai si cateva plante pe langa tine si frigiderul cu bere rece pe aproape.
"este scumpi"
las' ca nicaieri nu-i ca acasa.
Iti recomand Balconia! E super daca ai si cateva plante pe langa tine si frigiderul cu bere rece pe aproape.
all-inclusive s-ar putea spune;))
da printeso am notat ... numai ca n-am cu cine muta frigiderul aproape de Balconia ![]()
fifa for fun e plecat pe undeva???
la mine e online pe mess
l-ai dat de gol ...
maine plec din oras. pa
, pe miercuri-joi
a zis Ion ca ajunge maine seara acasa ... ![]()
Am ajuns ![]()
I0nutz cam cand esti liber sa jucam??ca zilele astea voi sta ceva mai putin pe calculator...
In aseara asta stau pe net, ploua afara si am bere suficienta ![]()
la noapte plec la mare pana duminica
si eu dupa el
ati scapat ca va rupeam g**zu cu pisa ![]()
duminica noapte plec in austria ... nu stiu cat stau, oricum minim 10 zile ... sa fiti cuminti, sa ascultati de ionut si sa nu vorbiti cu straini ...