FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concedii - Iulie/august

«12»
ADDA PRINTZESA05.07.2008 09:14
"este scumpi"

 

las' ca nicaieri nu-i ca acasa.

 

 

 

Iti recomand Balconia! E super daca ai si cateva plante pe langa tine si frigiderul cu bere rece pe aproape.

i0nutz8305.07.2008 13:40

all-inclusive s-ar putea spune;))

bubutza05.07.2008 14:15

da printeso am notat ... numai ca n-am cu cine muta frigiderul aproape de Balconia :))

ronaldo_020108.07.2008 13:11

fifa for fun e plecat pe undeva???

bubutza08.07.2008 15:06

la mine e online pe mess

klaus_e8909.07.2008 11:30

l-ai dat de gol ...

blindica12.07.2008 14:19

maine plec din oras. pa :steag_sah_mic: , pe miercuri-joi

bubutza29.07.2008 14:55

a zis Ion ca ajunge maine seara acasa ... :)

i0nutz8331.07.2008 08:51

Am ajuns ;)

Sergyu1631.07.2008 10:04

I0nutz cam cand esti liber sa jucam??ca zilele astea voi sta ceva mai putin pe calculator...

i0nutz8331.07.2008 14:48

In aseara asta stau pe net, ploua afara si am bere suficienta :)

alexxx_tzupy31.07.2008 18:21

la noapte plec la mare pana duminica

Jo1n731.07.2008 21:09

si eu dupa el

ati scapat ca va rupeam g**zu cu pisa :))

klaus_e8901.08.2008 01:51

duminica noapte plec in austria ... nu stiu cat stau, oricum minim 10 zile ... sa fiti cuminti, sa ascultati de ionut si sa nu vorbiti cu straini ...

«12»