FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Concedii - Iulie/august

«12»
i0nutz8301.07.2008 19:14

Va propun sa discutam aici despre desfasurarea urmatorului sezon si sa postati fiecare perioadele in care - cu aproximatie - veti fi plecati si evident nu veti putea juca. Ca idee, m-am gandit sa o lasam lejer pana in jur de 10 august, in conditiile in care noul sezon sper sa inceapa in maxim o saptamana. In 4-5 saptamani (8 iulie - 10 august) s-ar putea juca 75% dintr-un campionat, urmand sa ne reunim pe final, fara amanari etc.

 

In legatura cu concediile, incep eu: 17-23,24,25 (sau cat m-or tine banii): Costinesti, 27/28 iulie - 3/4 august: Sighisoara sau zona M'tilor Apuseni. Din 5 august sper sa revin 100 % in barlog :)

F1oRinho01.07.2008 19:19

Eu s-ar putea sa plec pe 21 iulie si sa lipsesc o saptamana.Si pe 26 august plec sigur pana pe 1 septembrie.

crist3a01.07.2008 20:17

yamasha_tusca din 27 iulie pana in 7-8 august la eforie:P

BADboySteaua01.07.2008 20:44

badboy_steaua din 12-13 iulie plec o saptamana in muntii apuseni

ronaldo_020101.07.2008 20:51

din 15 august 15 zile in grecia.......

klaus_e8901.07.2008 21:23

18 iulie : 2-3 zile la mare --- asta este stabilit

apoi un concediu de 7-10 zile in turcia inca nestabilit ; concediu 10 zile in austria ... o sa va spun datele cand o sa le aflu ...

mihai141102.07.2008 05:54

eu toata luna august sunt la mare

Jo1n702.07.2008 15:03

asta e topic de concedii sau sa se laude care cum cat pe unde merge? :))

stelistul stelist02.07.2008 19:10

eu am concediu pe 17 iulie : examenul de la scoala de soferi...offffffff

klaus_e8902.07.2008 19:45

suferim si noi :D

i0nutz8302.07.2008 20:10

@stelistul stelist: joci in campionat cumva ?

BADboySteaua02.07.2008 20:17

=)))))

stelistul stelist03.07.2008 10:52
@stelistul stelist: joci in campionat cumva ?

 

nu dar mi'a placut acest topic...scz daca am deranjat

dumy3l03.07.2008 13:19

pauza in luna august, cred eu, MERITATA :)...vreo 20 de zile

ady_4steaua03.07.2008 13:55

14 iulie -20 iulie in Malta... Mamaia 18-24 august plus Grecia la inceputul lui august

 

Propun ca etapele sa fie postate si sa jucam cand apucam ..ca mai pleaca omu'

kosmyn66603.07.2008 16:25

Eu am programate plekari asa: 10 zile in Hawai, 10 in Bahamas, si ultimele, dar nu cele din urma, 10 zile pe Luna. Lolek. Ce glumet sunt. Si eu as propune sa se afiseze toate etapele si sa dea termen undeva in jur de 31 august . . .

i0nutz8303.07.2008 17:20

@stelistu stelist: nu ai deranjat, ba dimpotriva; am crezut ca esti dintre cei proaspat testati;

Paradise_Lost04.07.2008 09:05

La mine cel mai simplu , pun calendarul concertelor, si vetzi intelege cand sunt greu de gasit. de regula in weekenduri

 

05.iul MANOWAR, HOLYHELL (kavarna) - Bulgaria

06.iul ALICE COOPER(kavarna) - Bulgaria

07.iul SLAYER, IN FLAMES(kavarna) - Bulgaria - vreo 4 zile, incepand de maine

08.iul Def Leppard, Whitesnake (buc)

11.iul Judas Priest (buc)

12-13 iul Helloween, testament Kreator etc - Sibiu (2 zile)

18.iul Artmania festival - Lacrimosa, Gamma Ray, Tiamat etc (sibiu) - 3 zile

23.iul METALLICA (buc)

25.iul METALLICA (sofia) (2 zile)

04.aug Iron Maiden (buc)

 

mihai141104.07.2008 11:00

si cel de pe 5 iulie,guta & salam de la polivalenta ai uitat sa-l treci :yeahh::w00t:

Paradise_Lost04.07.2008 14:47

la ala sa te duci tu :D

ManiaCU04.07.2008 16:04

Mai baieti la tara nu se mai duce nimeni ? Numai prin strainataturi o ardeti ...

bubutza04.07.2008 16:20

are lumea bani :)) eu n-am bani nici sa iau autobuzul pana la tara vorba lui maniacu :))

dumy3l04.07.2008 16:54

@bubutza: cumpara`tzi daca n-ai ;)

bubutza04.07.2008 16:56

"este scumpi"

 

las' ca nicaieri nu-i ca acasa.

klaus_e8904.07.2008 20:17

era o vorba candva ... ce face romanu cand n-are bani ? schimba 100 $ :)

«12»