Va propun sa discutam aici despre desfasurarea urmatorului sezon si sa postati fiecare perioadele in care - cu aproximatie - veti fi plecati si evident nu veti putea juca. Ca idee, m-am gandit sa o lasam lejer pana in jur de 10 august, in conditiile in care noul sezon sper sa inceapa in maxim o saptamana. In 4-5 saptamani (8 iulie - 10 august) s-ar putea juca 75% dintr-un campionat, urmand sa ne reunim pe final, fara amanari etc.
In legatura cu concediile, incep eu: 17-23,24,25 (sau cat m-or tine banii): Costinesti, 27/28 iulie - 3/4 august: Sighisoara sau zona M'tilor Apuseni. Din 5 august sper sa revin 100 % in barlog ![]()
