mda, ai insisytat putin cam prea mult cu religia lui Gigi, dar a fost foarte amuzanta balada - si in mod cert mult mai binevenita decat anumite articole pe care le scriai la un moment dat... cum zicea cineva mai sus, nu stiu cu ce te ocupi in viata de zi cu zi, dar s-ar putea sa-ti fi ales gresit cariera...
PS: strofele cu Mendoza, Lacatus si Rada sunt totale...
