FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Interviu cu Gigi Becali

«12»
endorama02.07.2008 04:18

mda, ai insisytat putin cam prea mult cu religia lui Gigi, dar a fost foarte amuzanta balada - si in mod cert mult mai binevenita decat anumite articole pe care le scriai la un moment dat... cum zicea cineva mai sus, nu stiu cu ce te ocupi in viata de zi cu zi, dar s-ar putea sa-ti fi ales gresit cariera...

 

PS: strofele cu Mendoza, Lacatus si Rada sunt totale...

Living_Dead_Stripper02.07.2008 05:45
LDS, cred ca te-am ginit si pe Youtube. video dedicatie pentru Gigi Becali. tu esti? sau altu cu talent? am dat 5 stele la clip. se merita:)

 

Nu sunt eu ala. Baiatul ala blesteama mai rau ca Bin Laden dupa 11 septembrie. N-as vrea sa fiu blestemat de el :)

 

 

Bodanel02.07.2008 11:18

Felicitari inca o data. Intr-adevar se observa un progres.

bad_joke02.07.2008 12:06

Bravo!!! O satira de toata frumusetea. Tine-o tot asa!

Ccl02.07.2008 15:44

tare rau:)

Azzido02.07.2008 16:52

bravo LDS !

m-a amuzat teribil "interviul"

endorama03.07.2008 04:16

vezi ca a aparut poezia ta si pe onlinesport.ro:

 

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fot...anii-Stelei.htm

 

 

steaua_gloria03.07.2008 11:10

da, e pe onlinesport =)))

Marius03.07.2008 11:25

si nu numai

«12»