FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cazul G*o*d

«12»
EMPORiO30.06.2008 19:17

DA, in cazul lui GOD :)

mihai141101.07.2008 05:52

unanimitate :)),chiar si cei care jucau la el au zis da :)),e apreciat omuletul

Stanici01.07.2008 07:46

Auziti. mah? Asta macar tine cu Steaua? sau..

i0nutz8301.07.2008 07:57

El zice ca da.. In Ghencea n-a fost niciodata, ca ii e frica sa nu-l astepte 'lupii' in gara la intoarcere ;))

 

LE: Restrictie 30 de zile, sa speram ca o sa se potoleasca.

dumy3l01.07.2008 16:21

o mini-vacanta

c.ronaldo1701.07.2008 16:21

Propun sa il intrebe cineva pe mess daca stie ce inseamna "God". Daca stie - fara ban, daca nu stie - ban permanent. Am un feeling ca habar nu are.

i0nutz8301.07.2008 16:26

Nu cred ca mai e cineva pe aici sa nu-l aiba la ignore ;))

 

LE: mi-am adus aminte de la ce vine 'god': avea el intr-un timp id de mess sau username pe forum, nu mai retin, dogu_91. La un moment dat a zis ca pune dogu intors;)) de aici si actualul user;))

 

Inainte de astea a mai avut unele tari, mi-a ramas in minte 'comymanele' ;))

mihai141101.07.2008 16:39

=)) multumim ionut :D

f234567k01.07.2008 18:41

Are cineva sa-mi arate si mie o poza cu domnul "God"?

Vreau sa stiu cum arata cel care m-a amenintat ca o sa-mi rupa picioarele atunci cand ma prinde in Ghencea.

Marius01.07.2008 18:44

Dat fiind ca topicul a degenerat de la simplul "caz GOD" la mistouri de 2 lei si amenintari, acesta se inchide. Orice alte "probleme" ati mai avea cu domnul GOD folositi cu incredere PM!

«12»