DA, in cazul lui GOD ![]()
DA, in cazul lui GOD ![]()
unanimitate
,chiar si cei care jucau la el au zis da
,e apreciat omuletul
Auziti. mah? Asta macar tine cu Steaua? sau..
El zice ca da.. In Ghencea n-a fost niciodata, ca ii e frica sa nu-l astepte 'lupii' in gara la intoarcere
)
LE: Restrictie 30 de zile, sa speram ca o sa se potoleasca.
o mini-vacanta
Propun sa il intrebe cineva pe mess daca stie ce inseamna "God". Daca stie - fara ban, daca nu stie - ban permanent. Am un feeling ca habar nu are.
Nu cred ca mai e cineva pe aici sa nu-l aiba la ignore
)
LE: mi-am adus aminte de la ce vine 'god': avea el intr-un timp id de mess sau username pe forum, nu mai retin, dogu_91. La un moment dat a zis ca pune dogu intors;)) de aici si actualul user;))
Inainte de astea a mai avut unele tari, mi-a ramas in minte 'comymanele'
)
=)) multumim ionut ![]()
Are cineva sa-mi arate si mie o poza cu domnul "God"?
Vreau sa stiu cum arata cel care m-a amenintat ca o sa-mi rupa picioarele atunci cand ma prinde in Ghencea.
Dat fiind ca topicul a degenerat de la simplul "caz GOD" la mistouri de 2 lei si amenintari, acesta se inchide. Orice alte "probleme" ati mai avea cu domnul GOD folositi cu incredere PM!