FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cazul G*o*d

«12»
i0nutz8330.06.2008 09:43

Nu aveam de gand sa deschid o discutie speciala pentru acest individ, dar ultimele intamplari ma obliga sa o fac.

Respectivul user a tot sustinut, in perioada inscrierilor, ca are un frate care ar dori sa joace fifa in campionatul nostru, agitandu-se de mama focului cand id-ul in cauza (pentru ca de frate nu poate fi vorba) nu a fost primit la testari. FcSteaua.Ro detine probe ca omul minte cu nerusinare, neffind la prima abatere de acest gen.

 

Propun restrictie pe forum (30 de zile) pentru incalcarea repetata a regulamentului forumului (offtopic, etc) precum si incalcarea prevederilor regulamentului campionatului de FIFA.

 

PS Exista dovezi - prtscreen-uri - in care god recunoaste, in fata altor useri ai camp. ca nu are niciun frate si totul este doar o inventie.

 

 

DoctorLov30.06.2008 09:45

nu putem sa-l banam 1 an ? ca ma plictiseste copilu` asta.

i0nutz8330.06.2008 09:46

Sentimentul asta il traiesc si eu, dar am nevoie de acceptul majoritatii pentru o decizie radicala ;))

Sergyu1630.06.2008 09:46

Eu sunt total de acord cu restrictia ...Omul asta strica multe pe aici pe forum...Mi se pare lipsit de bun simt...

i0nutz8330.06.2008 09:53

PS Oferta promotionala: spuneti DA restrictiei lui god pana la 5 iulie si regula exclusivitatii de la inscrieri va fi abrogata ;))

GOD30.06.2008 10:09

Da sa fiu eu banat;) ,dar stii bine ca la unii respecti reg. si la altii nu.

 

 

Votez DA ,dar odata cu mine sa fie exclus si mihai1411 pentru. ca dupa acelasi IP se joaca in 2 campionate.

 

Bafta.

bubutza30.06.2008 10:10

ma vad in situatia sa zic da :D ...

i0nutz8330.06.2008 10:11

mihai1411 a fost exclus de mult, joaca fra-su acum ;))

ronaldo_020130.06.2008 10:12

DA

F1oRinho30.06.2008 10:12

DA

GOD30.06.2008 10:12

vezi ionut asta e la tine faci reguli etc etc.

ca sa nu joc eu in campionat nici tu nu sti ce sa mai cauti....

 

Eu ma joc cu voi.

 

 

2. ca sa fiu banat sa posteze un Admin/mod al forumului ,si daca faceam asa mult offtopic cum zici dc am doar 20%.asa ca imi pare rau pentru. tine.

Tie frica ca am vb cu admini mari sa vedem ce decizie iau.

i0nutz8330.06.2008 10:15

Stai sa ne intelegem.. Vorbesti in numele tau sau al fratelui ?

axl30.06.2008 10:23
2. ca sa fiu banat sa posteze un Admin/mod al forumului ,si daca faceam asa mult offtopic cum zici dc am doar 20%.asa ca imi pare rau pentru. tine.

Tie frica ca am vb cu admini mari sa vedem ce decizie iau.

GOD, noi am mai avut niste vorbe, si Ionut te-a mai iertat o data pentru o chestie pentru care de obicei se da ban permanent fara discutii.

Te asigur ca lui Ionut nu-i e frica (nici n-are de ce) de admini si daca se va ajunge la discutii pe linie interna a stuff-ului fcSteaua nu cred sa ai vreun mod sau admin de partea ta.

 

Decizia eventualei tale excluderi apartine in totalitate moderatorului Fifa dar eu, dac-as fi in locul tau, m-as retrage singur. Ar fi cel mai decent lucru.

GOD30.06.2008 10:26

Asta am si facut am promis ca la sectiunea Fifa nu o sa mai intru in viata mea.

Pentru simplu motiv ca nu sunt dorit,dar sa se ajunga sa se voteze,sa modifici reg. sa faci tot posibilu e prea de tot....

Daca si la fifa s-a ajuns cu blaturi,si la fifa se fac favorisme e prea de tot.

 

 

respect ionutz83 pentru. munca depusa si doar atat.

Restul oamenilor care ar trebui respectati numai sunt in camp : danutz12345,kamaicuky,jeleu,blind,filip si atat.

axl30.06.2008 10:26
daca faceam asa mult offtopic cum zici dc am doar 20%

 

Sanctiunile se anuleaza dupa 30 de zile.

Iata-le pe ale tale:

 

i0nutz83 Avertizat pe Apr 22 2008, 02:30 PM Nivel Avertizare Crescut - i0nutz83 Avertizat pe Apr 22 2008, 02:29 PM Nivel Avertizare Scazut - Azzido Avertizat pe Apr 22 2008, 11:34 AM Nivel Avertizare Scazut . Azzido Avertizat pe Apr 22 2008, 11:33 AM Nivel Avertizare Scazut proba, proba... Marius Avertizat pe Apr 22 2008, 09:30 AM Nivel Avertizare Crescut Jigniri grave la adresa Stelei si a suporterilor clubului i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:55 PM Nivel Avertizare Crescut Art. 6.9 i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:53 PM Nivel Avertizare Crescut ... i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:53 PM Nivel Avertizare Scazut ... i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:41 PM Nivel Avertizare Crescut art. 6.9 i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:38 PM Nivel Avertizare Scazut incalcare art. 6.9 i0nutz83 Avertizat pe Mar 26 2008, 09:33 PM Nivel Avertizare Crescut gata cu reclama ! i0nutz83 Avertizat pe Nov 9 2007, 08:32 PM Nivel Avertizare Crescut Limbaj i0nutz83 Avertizat pe Nov 8 2007, 10:41 PM Nivel Avertizare Scazut back i0nutz83 Avertizat pe Nov 8 2007, 12:10 PM Nivel Avertizare Crescut Limbaj i0nutz83 Avertizat pe Sep 5 2007, 11:21 AM Nivel Avertizare Scazut - i0nutz83 Avertizat pe Sep 2 2007, 07:31 PM Nivel Avertizare Crescut gata cu reclama i0nutz83 Avertizat pe Aug 4 2007, 11:07 PM Nivel Avertizare Crescut Da jet in alta parte i0nutz83 Avertizat pe Jun 20 2007, 07:44 PM Nivel Avertizare Scazut offtopic i0nutz83 Avertizat pe Jun 19 2007, 11:34 AM Nivel Avertizare Crescut back i0nutz83 Avertizat pe Jun 13 2007, 04:21 PM Nivel Avertizare Scazut OFFTOPIC REPETAT i0nutz83 Avertizat pe Jun 13 2007, 04:20 PM Nivel Avertizare Crescut OFFTOPIC REPETAT

GOD30.06.2008 10:27

vezi ca unele au fost degeaba mi-a crescut Ion si porma mi-a scazut din cauza acelui caz cand a intrat cineva pe USER meu...

axl30.06.2008 10:32
Azzido Avertizat pe Apr 22 2008, 11:34 AM Nivel Avertizare Scazut .

Azzido Avertizat pe Apr 22 2008, 11:33 AM Nivel Avertizare Scazut proba, proba...

Marius Avertizat pe Apr 22 2008, 09:30 AM Nivel Avertizare Crescut Jigniri grave la adresa Stelei si a suporterilor clubului

Stiu, despre astea e vorba. Dupa cum vezi, ai fost avertizat (pe nedrept, nu postasei tu) o data, si dupa care ti s-a scazut nivelul de 2 ori, uita-te la data, e vorba de aceeasi zi, 22 aprilie.

 

GOD, daca tu crezi in continuare ca esti nedreptatit adreseaza-te unui administrator. Eu unul sunt de partea lui Ionut aici.

i0nutz8330.06.2008 10:32

@god: O buna bucata de vreme am tot privit cu indulgenta "activitatea" ta pe forum, tolerand la maxim abateri de la regulament, in ideea ca te vei maturiza si iti vei schimba conduita. Nu s-a intamplat asa, drept pentru care imi reprosez acum modul in care am procedat cu tine, evitand sanctiunile radicale atunci cand ele se impuneau. Lasand la o parte aspectele administrative, imi dau totusi seama ca situatia ta nu este deloc una usoara, comportamentul tradand probleme mai grave decat am putea intelege la prima vedere. Ce pot sa te asigur este ca pe forumul FcSteaua nu vei juca FIFA in viitorul apropiat, asta si "gratie" aprecierii si respectului pe care ti l-ai castigat in randul colegilor "virtuali" in sejurul petrecut aici.

GOD30.06.2008 10:34

Nu ma gata numai are rost.

Multumesc ca m-ai bagat in seama chiar nu mai vreau sa am nici o tangenta cu acest campionat de fifa.

 

Dar cu restu forumului da.

Poti sterge Topicul....

axl30.06.2008 10:42
Nu ma gata numai are rost.

Multumesc ca m-ai bagat in seama chiar nu mai vreau sa am nici o tangenta cu acest campionat de fifa.

S-a notat.

 

 

Dar cu restu forumului da.

Te asteptam cu placere, in limitele regulamentului, bineinteles. :thumbsup:

i0nutz8330.06.2008 10:42

Astept si eu cu incredere primul post pe extra-fifa ;)) Bineinteles, in jur de 1 august :)

mihai141130.06.2008 11:54

DAAAAAAAAAAAA DAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

DDDDDDDDDDAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA :))

kosmyn66630.06.2008 14:23

Cred ca nici dak il lua Steaua pe Cristiano Ronaldo, nu era asa mediatizat in presa, cum e god pe forumul asta. Lolek.

i0nutz8330.06.2008 14:29

A fost :)

Prodigy_andrey30.06.2008 15:19

DAAAAAAA

«12»