daca faceam asa mult offtopic cum zici dc am doar 20%
Sanctiunile se anuleaza dupa 30 de zile.
Iata-le pe ale tale:
i0nutz83 Avertizat pe Apr 22 2008, 02:30 PM Nivel Avertizare Crescut - i0nutz83 Avertizat pe Apr 22 2008, 02:29 PM Nivel Avertizare Scazut - Azzido Avertizat pe Apr 22 2008, 11:34 AM Nivel Avertizare Scazut . Azzido Avertizat pe Apr 22 2008, 11:33 AM Nivel Avertizare Scazut proba, proba... Marius Avertizat pe Apr 22 2008, 09:30 AM Nivel Avertizare Crescut Jigniri grave la adresa Stelei si a suporterilor clubului i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:55 PM Nivel Avertizare Crescut Art. 6.9 i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:53 PM Nivel Avertizare Crescut ... i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:53 PM Nivel Avertizare Scazut ... i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:41 PM Nivel Avertizare Crescut art. 6.9 i0nutz83 Avertizat pe Apr 5 2008, 10:38 PM Nivel Avertizare Scazut incalcare art. 6.9 i0nutz83 Avertizat pe Mar 26 2008, 09:33 PM Nivel Avertizare Crescut gata cu reclama ! i0nutz83 Avertizat pe Nov 9 2007, 08:32 PM Nivel Avertizare Crescut Limbaj i0nutz83 Avertizat pe Nov 8 2007, 10:41 PM Nivel Avertizare Scazut back i0nutz83 Avertizat pe Nov 8 2007, 12:10 PM Nivel Avertizare Crescut Limbaj i0nutz83 Avertizat pe Sep 5 2007, 11:21 AM Nivel Avertizare Scazut - i0nutz83 Avertizat pe Sep 2 2007, 07:31 PM Nivel Avertizare Crescut gata cu reclama i0nutz83 Avertizat pe Aug 4 2007, 11:07 PM Nivel Avertizare Crescut Da jet in alta parte i0nutz83 Avertizat pe Jun 20 2007, 07:44 PM Nivel Avertizare Scazut offtopic i0nutz83 Avertizat pe Jun 19 2007, 11:34 AM Nivel Avertizare Crescut back i0nutz83 Avertizat pe Jun 13 2007, 04:21 PM Nivel Avertizare Scazut OFFTOPIC REPETAT i0nutz83 Avertizat pe Jun 13 2007, 04:20 PM Nivel Avertizare Crescut OFFTOPIC REPETAT