FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Testari

«123»
bubutza03.07.2008 06:20

i0nutze ... e bun dante ... si e baiat serios ... cred ca merita o sansa la testari.

DoctorLov03.07.2008 06:40

parca s-a incheiat perioada de inscrieri, nu ?:D

i0nutz8303.07.2008 07:51

Poate merita o sansa...dar la viitoarele inscrieri :)

mihai141103.07.2008 11:17

eu il mai am pe stelar,jeleu,si punk,stelar mi-a zis sa-l testez dar nu am putut,iar restul nici accept nu mi-au dat,diseara sper sa rezolv

Prodigy_andrey03.07.2008 12:33

Nu chiar toti :P Mihaita

stelar9203.07.2008 14:18

regret, nici in seara asta nu voi fi pe mess :( . as prefera o ora mai matinala, pentru ca deobicei intre 17 si 22 sunt plecat..dar pana la 17 sunt disponibil oricand:)

alin_jeleu03.07.2008 14:44
eu il mai am pe stelar,jeleu,si punk,stelar mi-a zis sa-l testez dar nu am putut,iar restul nici accept nu mi-au dat,diseara sper sa rezolv

scuze pt necazurile pricinuite, Mihai sunt gata sa ma testezi... iar, ca-n vremurile bune. am fost in sesiune si n-am avut net la camin

bubutza03.07.2008 14:55

Mihai... ti se cam clatina scaunul :))

poti sa te ingrijorezi... abia de sezonul viitor :D

DannY_103.07.2008 15:27

De sezonul asta.Nu mai pupa Mihai titlul:))

mihai141104.07.2008 06:01

pai pe jeleu nu il primesc :))))

 

o sa va testez astazi,sunt si eu in zugraveli si nu vreau sa ma grabesc sa bag iar tot felul de jucatori in campionat,care mai mult de 1 faza nu stiu

 

stelar eu dimineata muncesc,cam la 17 ajung acasa,daca e de acord ionut te poate testa Ronaldo sau ionut daca nu poti decat dimineata...dar etapele cum o sa le joci ca majoritatea de aici au servici,facultate,deci dimineata nu o sa prea poata juca?

alin_jeleu04.07.2008 07:27
pai pe jeleu nu il primesc :))))

si eu te iubesc :X

i0nutz8304.07.2008 08:19

@Mihai: daca poti, testeaza-l tu pe blady_rol; eu nu ma sincronizez deloc cu el, poate tu ai mai mult noroc ;))

mihai141104.07.2008 10:58

am sa incerc azi,ca maine,poimaine sunt ocupat cu zugraveala etc

i0nutz8304.07.2008 20:27

@ultrash, testat de mine: 10. Meci frumos, user vechi, il consideram IN :)

bubutza05.07.2008 05:50

i0nutze ... cand apar listele toate?... sa stim si noi care si cum alegem.

i0nutz8305.07.2008 06:51

Asteptam sa-mi dea si Mihai notele si purcedem ;)

blindica05.07.2008 10:17

@ i-am propus lui Mihai sa facem pariu ca nu mai ia titlul sezonul asta si n-a vrut :(

DannY_105.07.2008 10:40

Stie el ceva;)

new1gogo05.07.2008 11:46

L-am batut la testari :)) Da cu echipe bomba din alea =))

stelar9205.07.2008 11:57

Ieri in timp ce incercam sa prind legatura cu Mihai( din nu stiu ce motiv nu vedea ce scriam) a fulgerat si a cazut curentul. N'am avut net pana acum si Mihai nu stiu daca va fi pe net azi...daca am ramas singurul netestat... ma poate testa altcineva? multumesc :)

new1gogo05.07.2008 12:33

Mihaita unde esti ? :))

bubutza05.07.2008 14:13

zugrav profesionist e Mihai :))

mihai141106.07.2008 05:10

acum te pot testa dar nu esti,in juma de ora imi vine mesterul iar ;))

sa-l testeze Ronaldo daca poate pls,daca nu il testez eu maine seara

i0nutz8306.07.2008 08:55

Admisi:

 

9. nmfifa08

10. ultrash

11. blady_rol

12. sory_2812

13. blu3_killer

14. Enquist_ro

15. new1gogo

16. quitarr

17. yo_jeleus

18. rusu_andrey2005

 

Rezerva: g_unit_ny

bubutza06.07.2008 10:20

i0ane ... si eu?

«123»