FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Testari

«123»
i0nutz8330.06.2008 08:31

Adaugati in lista mihai1411

 

1. quitarr

2. new1gogo *

3. yo_jeleus *

4. stelar92

5. punk_fifa

6. Enquist_ro

 

Adaugati in lista ronaldo_0201

 

7. blu3_kill3r

8. isteaua3

9. g_unit_ny

10. sory_2812 *

11. djo_v_b *

12. nnmfifa08 *

 

Rezerve:

 

13. rusu_andrey2005 * (ma ocup eu ;) )

 

Consider ca, in cazul lui bubutza, colaborator de nadejde al forumului, am putea face o exceptie de la regula exclusivitatii, acceptandu-l in campionat.

 

IMPORTANT: Testarea va consta dintr-o repriza/un meci de fifa08, intrebari despre trecutul si prezentul FcSteaua, etc. Lista userilor admisi va fi postata pe forum cel mai tarziu vineri, 4 iulie.

Enquist30.06.2008 08:59

Salut...Mihai eu ti-am dat add odata si mi-a dat deny parca asa ca ti-am dat din nou si am specificat scopul

GOD30.06.2008 09:05

nu Inteleg dc eu cata2005pop nu sunt lasat in campioat,daca vreti imi fac alt user.

Dar ca postam de pe acelasi IP ar fi cazul sa ma lasati si pe mine Cata joaca la el si eu aici.

 

Vreti poze cu mine sau ce vreti?

i0nutz8330.06.2008 09:11

Extras din regulament:

 

FCSteaua.Ro isi rezerva, in acelasi timp, dreptul de a selecta userii inscrisi pentru testari, fara a oferi explicatii suplimentare pentru acest aspect.

romgeo30.06.2008 09:55

poate chiar are un frate :)) nu cred ca ar minti in halu asta ... doar sa joace in campionat :P

i0nutz8330.06.2008 09:57

Repet: exista printscreen-uri in care recunoaste ca a inventat povestea. E totusi dramatic ca pentru un simplu joc sa ajungi la chestii de genul asta ...

mihai141130.06.2008 11:56

nu ne mai intereseaza cazul god,nu cred ca trebuie sa-i dai explicatii ionute,am sa testez zilele astea userii mei

 

bubutza trebuie acceptat pt munca depusa cel putin

marianb30.06.2008 11:59
bubutza trebuie acceptat pt munca depusa cel putin

 

 

TRUE

romgeo30.06.2008 12:12

pana la urma e ronaldo0201 sau ronaldo_0201 :hmmm:

bubutza30.06.2008 12:18

e cu talpa... si e on pe mess

i0nutz8330.06.2008 13:01

Propun ca in limita locurilor disponibile sa-i dam o sansa si lui blady_rol, altfel jucator serios si cu referinte foarte bune.

mihai141130.06.2008 13:28

corect

Blady30.06.2008 14:55

hai fie , treaca de la mine :console::clap::D

multumesc frumos , sper sa nu dezamagesc :biggrin:

ronaldo_020130.06.2008 15:02
pana la urma e ronaldo0201 sau ronaldo_0201 :hmmm:

 

ronaldo_0201

 

ultrash30.06.2008 16:33

vreau si eu sa ma inscriu intr-o divizie FIFA08 daca se mai poate

id mess: nascut_stelist90

ronaldo_020130.06.2008 16:40

ionut il iau la mine?

 

Blady30.06.2008 19:16

Si pana la urma sunt acceptat ? cine ma testeaza daca da ? ca sa am timp sa-l caut sa pot juca :P

i0nutz8330.06.2008 19:33

* de blady si ultrash ma ocup eu;

Jo1n730.06.2008 19:45

fratilor va rog eu, vorbiti cu ei..vedeti daca au un vocabular cat de cat civilizat si abea atunci acceptatii.

de ex o pers care vb cu "mey" pune y peste tot si are trei cuvinte in vocabular, e clar ce e de capul lui.

Blady30.06.2008 20:26

stai calm :biggrin: "mey" :yes:

glumesc , stai calm ca nu-s din ala ... de aia m-am retras de pe fifa.Steaua ... ca acolo e nasoala tare treaba :no:

o sa vedeti ca n-o sa dezamagesc ... mai degraba sa dezamagesc ca joc decat cu un comportament neadecvat :wink:

bubutza01.07.2008 04:55

pot sa garantez :dry:

Dante2802.07.2008 18:29
:steag_sah_mic: Salve ...tuturor...sunt nou pe acest forum...vreau s-a ma inscriu si eu in campionat....daca se mai poate........ID-UL meu este dante_alighieri28...pe yahoo.....pentru testare......poate nu va dezamagesc daca imi da-ti o sansa....succese ...si ....FORZA Steaua fularsteaua2
dumy3l02.07.2008 19:30

e clar :)

i0nutz8302.07.2008 20:11

@dante28: lasa-ne, lasa-neeeeeeeeeeee !

ronaldo_020102.07.2008 20:18

Lista cu notele celor testati:

 

 

1. isteaua3 nota: 1 nu poate da host!

2. djo_v_b nota : 1 a zis ca numai vrea sa participe!!

3. g_unit_ny nota : 9

4. blu3_killer nota : 9.5

5. sory_2812 nota : 10

6. nmfifa08 nota : 10

 

 

@ lipsesc pana duminica merg pana la mamaia...daca incepe campionatul zilele astea si nu pot juca etapele cer amanare...ms !!bafta tuturor!!

 

«123»