Cand a picat transmisia am schimbat rapid pe M6 crezand ca cei de la TVR isi bat joc de noi , dar si acolo era la fel ( ulterior confirmandu-se ca a fost peste tot ) .
Problema lor princiala este Dinu , atat . Nu poti sa ii pui in aceeasi oala pe Naum , Gradinescu sau mai stiu eu care cu Mironica si restul baietilor cu ifose din lumea comentatorilor sportivi .
