01.07.2012 12:18
sa continuam cu locul de munca:
"Mail primit de la client: Intrebare: nu mere bine la mesenger chiar daca am parolat bine si cateodata face si figuri la internet odata mere odata nu mere nu stiu ce fel de serviciu mai platim noi degeaba ca daca nu avem si noi un serviciu de calitate si bani dati degeaba pe luna cate 57 de lei in vant. "
..In timpul verificarilor... Clienta: Denisaaa! TERMINA! Nu vezi ca vorbesc la Televizor?!?!
Cl :Nu-mi merge internetul !!! OP: Pai si ce va apare ? CL:Nu mi se aprinde monitorul ...
-> suna cl si zice " la parola am si cifre, cum sa le introduc? eu : cum apar pe hartie, impreuna, cl : bine, dar mici sau mari?
Eu: In acest moment e conectat routerul sau ati conectat un calculator direct? Cl: Eu nu am calculator, e laptop.
sunt doamna X, si m-as interesa de TROMBOLA de Craciun
Apropo de internet am probleme si cu TV-ul
Intreb cl : ce windows utilizati? cl : drequ sti, 5 o shasa, sau na, fi shepti,
Intrebare client : "Cate minute nelimitate am in retea ? "
-> "v-am sunat sa-mi faceti netul" -> dupa cateva secunde "sa nu ma puneti sa ma aplec sub birou".
Eu: ce windows folositi? Cl: Google Chrome...
ma intreaba azi un client la inceputul apelului : cl : ma auziti ? eu : da, cl : ma bucur, pentru ca toti colegii tai sunt surzi,
cl: nu reusiti sa ma identificati? poate umbla colegu`... op: unde sa umble?!?!?! cl: la datele mele...stiti dvs...cnp...adresa...
el: domne de 2 ore pe super one sunt 2 fufe care se pupa eu: si ce doriti mai exact? el: vreau sa stiu daca o sa fie si ceva actiune=)))
clientul : stixuri aveti pe stoc ? eu : poate va referiti la stickuri ? clientul : da stixuri dalea sunt ?
