20.06.2008 08:08
Mi-am luat libertatea sa mai adaug cateva versuri in antepenultima strofa fie si numai pentru faptul ca nesimtitii aia de la GSP, dupa ce ca nu precizeaza SITE-ul de unde au reprodus textul mai au si comentarii cum ca ,,balada'' ar fi fost creata de un suporter al Universitatii Craiova din Canada...
