FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Miorița la Euro 2008

«12»
Living_Dead_Stripper20.06.2008 08:08

Mi-am luat libertatea sa mai adaug cateva versuri in antepenultima strofa fie si numai pentru faptul ca nesimtitii aia de la GSP, dupa ce ca nu precizeaza SITE-ul de unde au reprodus textul mai au si comentarii cum ca ,,balada'' ar fi fost creata de un suporter al Universitatii Craiova din Canada...

MoWeed20.06.2008 08:10

Cere-le drepturi de autor ce naiba :naughty:

dax4720.06.2008 22:10

Felicitari autorului ! Mai bine nici ca se putea descrie aceasta aventura a pitzurcilor la acest turneu european.

 

Macar sa facem haz de necaz, sa ne mai treaca supararea !

«12»