FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri De Baraj

«12»
i0nutz8316.06.2008 19:58

tz sh tz sh tz sh ;))

blindica17.06.2008 05:08

@Mihai : in Liga 2 -a nu se foloseste qw :kisstogether:

mihai141117.06.2008 05:23

pai nici in Liga 1 nu se foloseste in afara de 2 exceptii ;))

blindica18.06.2008 17:50

3, ca am promovat.

«12»