FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Meciuri De Baraj

«12»
i0nutz8315.06.2008 11:50

Meciuri de baraj

 

1. dumy_wazzy - fallenangel002000

2. klaus_e89 - s3rgyu_adriano_13

 

Dubla mansa, echipele din campionat, host la alegere. In caz de nevoie, meci 3 decisiv, pana la 11m inclusiv. Castigatorii vor juca in Divizia A, invinsii in B. Termen limita: vineri 20 iunie.

DoctorLov15.06.2008 14:34

1. dumy_wazzy - fallenangel002000

3-3, 1-1, 0-1 in decisiv

klaus_e8915.06.2008 15:06

klaus_e89 1 - 0 s3rgyu_adriano_13

klaus_e89 1 - 0 s3rgyu_adriano_13

 

si raman in A ... bafta sergyu, sez viitor sa promovezi fara baraj !

dumy3l15.06.2008 15:42

bv klaus... sper sa mi-l trimitzi sezonu viitor pe fallen in B ;). il voi ashtepta

DoctorLov15.06.2008 15:45

imi fac prieteni pe zi ce trece :beer2:

bubutza15.06.2008 15:59

dumy va sa zica ma astepti in B :no: vezi sa nu ma astepti prea mult :))

i0nutz8315.06.2008 18:01

N-am pus capii de serie la tragerea la sorti. Barajele se rejoaca maine ! ;)))

Sergyu1615.06.2008 18:25

Ioane cred ca e o gluma nu???Nu ca m-as supara...dar si klaus s-a speriat un pic...

i0nutz8315.06.2008 18:29

Ahahahahahahahahahahahahaha !

bubutza15.06.2008 18:53
:)))=))) mie mi-a placut.... am ras cu lacrimi cand am vazut-o prima data... :))) ar fi si mai tare gluma daca n-ar fi gluma :)))
BADboySteaua15.06.2008 18:54

=)))))))

klaus_e8915.06.2008 23:01

am avut ceva palpitatii ...

dumy3l16.06.2008 06:07

eu nu ma supar :D... desi cred ca era normal sa joc cu s3rgyu :))))))

i0nutz8316.06.2008 07:53

Evident. Ai fost persecutat, ca de obicei. Daca stau bine si ma gandesc tu nu trebuia sa fii nici la baraj. Locul tau era in primii 3...

mihai141116.06.2008 08:15

hahaha =))

dumy3l16.06.2008 08:28
Evident. Ai fost persecutat, ca de obicei. Daca stau bine si ma gandesc tu nu trebuia sa fii nici la baraj. Locul tau era in primii 3...

 

 

esti pe-aproape :)

i0nutz8316.06.2008 09:17

Ma rog, locul 2, hai 'treaca de la mine ;))

DoctorLov16.06.2008 10:06

rad cu lacrimi, zau asa :clap:

i0nutz8316.06.2008 12:29

Yo zic ca in loc sa razi ai face bine sa-i cedezi omului locul in A ! Si sa-i trimiti si un bax de bere asa ca si-a pierdut timpul 3 meciuri cu tine ;))

DoctorLov16.06.2008 12:32

cum sa-si piarda timpul ? sunt sigur c-a fost o experienta de inalt nivel educational :)

i0nutz8316.06.2008 12:35

O fi fost, nu zic, dar merita sa plateasca cu un loc in A ? :))

DoctorLov16.06.2008 12:45

Ar trebui sa zica merci, ca il trimit 1 sezon sa se antreneze in B :)

mihai141116.06.2008 13:04

macar qwul sa-l invete bine acolo

i0nutz8316.06.2008 13:08

Team-building ;))

dumy3l16.06.2008 17:05

"cupidoane" tzi-am zis ca te ashtept in B... nu ma dezamagi :)

«12»