La Multi Ani Steaua !!!
La Multi Ani tuturor Stelistilor !!!
Sa dea Domnul sa avem parte de liniste si vom avea parte de un sezon plin de bucurii!
61 ani de GLORIE ![]()
La Multi Ani Steaua !!!
La Multi Ani tuturor Stelistilor !!!
Sa dea Domnul sa avem parte de liniste si vom avea parte de un sezon plin de bucurii!
61 ani de GLORIE ![]()
Steaua - TE ADOR!!!
La multi ani din nou! ![]()
Mult'am mama ca m'ai facut stelist ![]()
La multi ani, Steaua! Si felicitari fcsteaua.ro si AISS-ului pt efortul depus
nu e ratat ma
e un coleg de-al nostru.
ai grija la limbaj !
vrei ban ? :biggrin:
LA MULTI ANI, Steaua!
la multani Steaua am fost si vom fi campioni mereu ![]()
La multi ani Steaua! La multi ani tuturor stelistilor adevarati ! A fost o zi foarte speciala ce trebuie sarbatorita an de an.
@Stanici ne-ai dezamagit
si eu care te credeam prieten ![]()
@Adyro ... nustiu frate unde au gasit prezentatorul ala, aduce putin cu tine ![]()
La multi ani Steaua si sa ne bucuram in continuare de spectacolul cu care ne incanti de 61 de ani.
Un stelist cu vechimea in campul admiratiei de 50 de ani. ![]()