FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La mulți ani, Steaua!

«12»
Astristul08.06.2008 08:20

La Multi Ani Steaua !!!

La Multi Ani tuturor Stelistilor !!!

 

Sa dea Domnul sa avem parte de liniste si vom avea parte de un sezon plin de bucurii!

:steagcruce: 61 ani de GLORIE :steagcruce:

laur_2308.06.2008 08:28

Steaua - TE ADOR!!!

Steaua Spain08.06.2008 08:29

La multi ani din nou! :steagcruce:

Mult'am mama ca m'ai facut stelist :steag_sah_mic:

Azzido08.06.2008 08:47
La multi ani, Steaua! Si felicitari fcsteaua.ro si AISS-ului pt efortul depus

 

nu e ratat ma

e un coleg de-al nostru.

ai grija la limbaj !

vrei ban ? :biggrin:

 

LA MULTI ANI, Steaua!

catasteaua1708.06.2008 09:32

la multani Steaua am fost si vom fi campioni mereu fular-campionii

ManiaCU08.06.2008 22:41

La multi ani Steaua! La multi ani tuturor stelistilor adevarati ! A fost o zi foarte speciala ce trebuie sarbatorita an de an.

 

@Stanici ne-ai dezamagit :P si eu care te credeam prieten :(

@Adyro ... nustiu frate unde au gasit prezentatorul ala, aduce putin cu tine :)

ADDA PRINTZESA08.06.2008 22:49
:steagcruce: La Multi Ani Steaua!Ajuta-ne sa ne mandri mai departe cu tine asa cum am ai facut si pana acum! fularsteaua2forzateaua:steagcruce:
fsorini09.06.2008 09:57

La multi ani Steaua si sa ne bucuram in continuare de spectacolul cu care ne incanti de 61 de ani.

Un stelist cu vechimea in campul admiratiei de 50 de ani. fular-campionii

«12»