FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Oficial / Ciprian Tatarusanu la Steaua

«12»
Marius28.05.2008 07:46
---------------- ZAPATA --------------

 

GOLANSKY ---Ghionea---Radoi ---- EMEGHARA

 

SZEKELY ----- NOU ---- PLESAN ---- NOU

 

 

----------- Dayro

 

--------------------- -- NOU

 

 

 

CAM ASTIA AR FI TITULARII DIN TOAMNA...ceilalti 3 care lipsesc oare cine vor fi ?

 

Pe stanga Ochirosii, in centru Ov. Petre...

 

In fata poate sa joace foarte bine Neaga, alaturi de Dayro... asa ca... nu vad care sunt aia 2 NOI?

Astristul28.05.2008 08:11
---------------- ZAPATA --------------

 

GOLANSKY ---Ghionea---Radoi ---- EMEGHARA

 

SZEKELY ----- NOU ---- PLESAN ---- NOU

 

 

----------- Dayro

 

--------------------- -- NOU

 

 

 

CAM ASTIA AR FI TITULARII DIN TOAMNA...ceilalti 3 care lipsesc oare cine vor fi ?

 

Vorba celui de mai sus, Ochirosii pe stanga si Ovidiu Petre in centru, dar ... nu inteleg cum de ai avut 'tupeul' sa-l scoti pe Banel din echipa. :laugh:

Fara sa mai glumim acum, sigur Banel va juca pe dreapta ... Gigi stie de ce! :dry:

forzateaua

Freshh28.05.2008 08:33
---------------- ZAPATA --------------

 

GOLANSKY ---Ghionea---Radoi ---- EMEGHARA

 

SZEKELY ----- NOU ---- PLESAN ---- NOU

 

 

----------- Dayro

 

--------------------- -- NOU

 

 

 

CAM ASTIA AR FI TITULARII DIN TOAMNA...ceilalti 3 care lipsesc oare cine vor fi ?

 

Din pacate am mai pierdut un jucator foarte bun - Plesan - a fost cumparat de Timisoara!!! Sa speram ca in locul lui va

fi adus unul mai bun ca el...

Oricum multa bafta la asta micu (Tatarusanu)!!!

Gabyc28.05.2008 08:45

Din pacate am mai pierdut un jucator foarte bun - Plesan - a fost cumparat de Timisoara!!! Sa speram ca in locul lui va

fi adus unul mai bun ca el...

Oricum multa bafta la asta micu (Tatarusanu)!!!

 

 

Rada a fost vandut nu Plesan. Cat despre venirea lui Tatarusanu e de buna augur.

xDaJACKALx28.05.2008 21:32

Mda ciudat cum vin la noi jucatori care au gafat impotriva noastra ori s-au dat loviti(Tatarusanu, Neagoe,Drida,Panait)

«12»