29.05.2008 15:47
mie sincer mi-a placut mai mult Chelseanush de ce da ar impresia ca Manchester a avut destul noroc in intreaga competie
luati individuali jucatorii lui Chelsea sunt peste ai lui man u
Ps:mi se pare demiterea lui Grant o mare eroare, pare un antrenor ok peste mourihno
Cred ca nu te prea pricepi la fenomenul fotbal dak zici ca jucatorii lui Chelsea sunt peste ce a lui Manchester.Eu tin de mic cu Manchester si nu sunt de acord cu tine.Chelsea se bazeaza 50 din jocul lor pe drogba,in rest cam modesti jocatorii.MAN in mai are pe nani, anderson care va fi viitorul balon de aur in cel mult 3-4 ANI PE ROONYE TEVEZ si asa mai deparete
