17.05.2008 21:02
Deci, ma gandesc ca nu am fost suficient de clar
Acesta nu este topic pentru injurat!
Inteles? ![]()
Deci, ma gandesc ca nu am fost suficient de clar
Acesta nu este topic pentru injurat!
Inteles? ![]()
de departe cea mai cul explicatie
)
Ce-atâtea sugeri de scurgeri la reduceri,
Discursurile mele genereaza plângeri.
Strofa 2 n-are legaturi cu prima
Cum n-are legatura tamâia cu heroina.
Nu fi reticent ca popa pe invers
Nu-i de bine daca stai,
Te arzi-n fund, n-ajungi în rai.
Retrageti-mi cetatenia, scoteti-ma din acte,
Si-mi iau milionu' de parai peste noapte.
Sindromul T evident i-o scuza,
Daca n-as mai fi bolnav viata n-ar mai fi confuza.
Hai sa ne destindem, asta nu e firea mea,
Cineva m-a obligat sa cânt - asa ceva.
În final sare si ultima,
Lasati-o-n pana mea,
Dupa ce mor sa ma iubiti ca pe Tupac - ha-ha!
La misto cu voi!