FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sunt Agresiv....

«12»
Marius17.05.2008 21:02

Deci, ma gandesc ca nu am fost suficient de clar

 

 

Acesta nu este topic pentru injurat!

 

Inteles? :rolleyes:

bodanelu17.05.2008 21:02

de departe cea mai cul explicatie :)))

AdrianUltras2517.05.2008 21:07

Ce-atâtea sugeri de scurgeri la reduceri,

Discursurile mele genereaza plângeri.

Strofa 2 n-are legaturi cu prima

Cum n-are legatura tamâia cu heroina.

Nu fi reticent ca popa pe invers

Nu-i de bine daca stai,

Te arzi-n fund, n-ajungi în rai.

Retrageti-mi cetatenia, scoteti-ma din acte,

Si-mi iau milionu' de parai peste noapte.

Sindromul T evident i-o scuza,

Daca n-as mai fi bolnav viata n-ar mai fi confuza.

Hai sa ne destindem, asta nu e firea mea,

Cineva m-a obligat sa cânt - asa ceva.

În final sare si ultima,

Lasati-o-n pana mea,

Dupa ce mor sa ma iubiti ca pe Tupac - ha-ha!

axl18.05.2008 06:51

La misto cu voi!

«12»