FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sunt Agresiv....

«12»
AdrianUltras2517.05.2008 19:11

Salut, numele meu e Adi si sunt agresiv!

 

:cursing:

 

Daca si tu esti agresiv si vrei sa iti versi agresivitatea undeva, fa-o aici! :yeahh:

 

Si acum, imnul agresivilior:

 

Sunt agresiv nimeni nu ma vrea,

Cel mai agresiv, nimeni nu ma vrea,

Mai agresiv nici ca s-ar putea,

Nici moderatorul nu ma vrea asa...

 

:yeahh:

micutZu' Deni17.05.2008 19:33

Io sunt calm de felu meu si activ ... da cand ma enervez ivbucnesc dintr-o data :D de obicei nu dau cu puni in obiecte decat acasa la calc ....

Marius17.05.2008 19:38

Salut,

 

numele meu e Marius si sunt calm.

bodanelu17.05.2008 19:44

caracteristic emo :))

DelPiero1017.05.2008 19:56

Hai frate,ce topic e asta? :hmmm:

Kalmarulez17.05.2008 20:05

Unul de spam imi place si sunt hotarat sau nu?

c.ronaldo1717.05.2008 20:06

Sunt inofensiv dar gandul meu e criminal :))

AdrianUltras2517.05.2008 20:27

Taci ma ca nu is emo...

 

Baaaaaaaaaa

 

Daca e careva emo pe aici, nu va mai prostiti si nu va taiati si nu va mai sinucideti ca e pacat.

Haideti la mine ca va dau una de va ajunge cat 3 taiaturi pe vena.

 

Acum sa revin la subiect.

 

Asta e un fel de Agresivi Anonimi asa ca destainuiti-va linistiti:D

bodanelu17.05.2008 20:32

nu m-am referit la tine ca esti emo. un emo e calm, la fel ca Marius

MoWeed17.05.2008 20:33
Asta e un fel de Agresivi Anonimi asa ca destainuiti-va linistiti:D

Dupa ar curge warn-urile si ban-urile pe aici......fara numar :laugh:

Joga Bonito17.05.2008 20:35
nu m-am referit la tine ca esti emo. un emo e calm, la fel ca Marius

 

nu te mai lua de Marius mah... ca acuma e moderator si poate ne "curata"...

 

eu sunt coleric de felul meu si cand sunt nervos imi place sa injur... dar in general sunt foarte calm, mai ales la pescuit...

AdrianUltras2517.05.2008 20:36

Nici Marius nu e emo...

 

se da emo ca sa agate tipe...

 

ce caine!!!

Marius17.05.2008 20:36

va descarcati intr-un mod civilizat :rolleyes:

MoWeed17.05.2008 20:38

Marius asteapta vreo ocazie de a da un ban :naughty:

Marius17.05.2008 20:39

In nici un caz...

 

Eu sunt extrem de calm :tongue:

AdrianUltras2517.05.2008 20:39

fratilor fiti agresivi

 

dar nu prea agresivi

 

ca ma faceti sa vin cu pistolul cu tranchilizante sa va linistest:D

dr.adrian917.05.2008 20:41

pot sa injur aici ?!

AdrianUltras2517.05.2008 20:42

doar de Dinamo,rapid, cefere, u Cluj si restul echipelor care nu sunt Steaua :D

MoWeed17.05.2008 20:43

As fi agresiv un pic la adresa lui Becali dar nu pot fi intr-un mod civilizat :chair:

AdrianUltras2517.05.2008 20:44

pai cand e vb de berbec putem face o exceptie....

 

bagati-va ce aveti mai lung/gros in el!!!

MoWeed17.05.2008 20:45
:yeahh: Stai sa compun
bodanelu17.05.2008 20:46
pai cand e vb de berbec putem face o exceptie....

 

bagati-va ce aveti mai lung/gros in el!!!

 

piciorul? :whistle:

AdrianUltras2517.05.2008 20:48

merge si piciorul...ca sa nu ma dau eu mare:D

dr.adrian917.05.2008 20:48

deci am dreptul.

Jiji Becali e o [...]

ar trebui tinut sub cheie. mai are nevoie inca de vreo 4 operatii de a fi berbec. cand se misca parca [...]

AdrianUltras2517.05.2008 20:53

interesant:D

 

foarte original

 

pt Moderatori

 

Persoanele de aici sufera de sindromul Tourette.Daca ne banati sau blocati faceti discriminare!

«12»