Salut, numele meu e Adi si sunt agresiv!
![]()
Daca si tu esti agresiv si vrei sa iti versi agresivitatea undeva, fa-o aici! ![]()
Si acum, imnul agresivilior:
Sunt agresiv nimeni nu ma vrea,
Cel mai agresiv, nimeni nu ma vrea,
Mai agresiv nici ca s-ar putea,
Nici moderatorul nu ma vrea asa...
![]()
