d-le Ardeleanu, eu nu va inteleg, ce tot aveti cu clujenii,va deranjeaza ca sau descurcat mai bine ca noi?ca au tacut si au facut ,eu sunt din Tg- mures stiu ce inseamna influienta maghiara in toate activitatile,nu se poate invoca in nici un fel influenta maghiara doar atit ,undes 2 unguri se ajuta intre ei.Noi am avut campionatul in mina si l-am pierdut pe mina noastra,latraul de Becali,antrenorul,psihologul echipei,conducerea in general care manifesta delasare si nepasare in momentele cheie,nu stiu sa-si motiveze jucatorii,(vezi jocul cu Dinamo, erau figuranti pe teren iar Lacatus o statuie a neputintei)presiunea care apasa tot timpul asupra jucatorilor,tot a doua zi auzi ca unul sau altul va fi dat afara,asta dezbina echipa si puterea colectiva,aici e problema.
