FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

COSTICÃ TOMA A TRECUT ÎN NEFIINÞÃ

«12»
axl15.05.2008 08:05

Odihneasca-se in pace.

DonAndres15.05.2008 08:45

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

AKM-4715.05.2008 17:33

Dumnezeu sa il odihneasca in pace. Un mare portar al tarii noastre.

JDERUL15.05.2008 19:00

Dumnezeu sa-l odihneasca!

 

Inca o STEA se alatura armatei de luceferi!

eduardo_stelist17.05.2008 05:39

Dumnezeu sa te ierte nea Costica......sincere condoleante familiei indurerate......Un mare om...un stelist 100% a plecat dintre noi......pacat.......AJUTA_NE DE ACOLO DE SUS....pune o vorba Domnului pt noi toti.......R.I.P.

«12»