15.05.2008 08:05
Odihneasca-se in pace.
Odihneasca-se in pace.
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!
Dumnezeu sa il odihneasca in pace. Un mare portar al tarii noastre.
Dumnezeu sa-l odihneasca!
Inca o STEA se alatura armatei de luceferi!
Dumnezeu sa te ierte nea Costica......sincere condoleante familiei indurerate......Un mare om...un stelist 100% a plecat dintre noi......pacat.......AJUTA_NE DE ACOLO DE SUS....pune o vorba Domnului pt noi toti.......R.I.P.