Acest incult pe nume arpad pazskany(nu merita cu majuscule) este rezultatul frustrarii provocate de Steaua,si frustrare pe care o sa i-o provocam in continuare.Asa stiu frustratii sa se bucure,in stilul propriu...de inculti.Lovind cu declaratii lipsite de pic de "bibilica" si insulte,singurele lucruri pe care le-au invatat.
Nu pot sa nu bag in seama ce zice acest gunoi,pentru ca tot ce inseamna rau la adresa Stelei,imi revine si mie,pentru ca e Steaua pe care am iubito, o iubesc si pe care o voi iubi si dincolo de moarte,din aceasta cauza nu pot fii imun la spusele jegului.
arpad pazskany,nu e om,si nici animal nu pot sa zic ca e, pentru ca le-as jignii.Aceasta specie din care face parte acest gunoi se numeste "Frustratus incultus",e o specie pe care din pacate o intalnim din ce in ce mai mult.
arpad pazskany,lasa-ne!! dute in vizuina ta si sa vii cand te-oi chema io'
frustratus incultus...![]()
)
