Aia 3 sant 3 ofticosi.Asa cum l-au pedepsit pe Goian,asa sa-i pedepseasca si pe ei.
Asa cum Rapid a pierdut meciul la masa verde din cauza violentelor in teren,asa este posibil - desi ma rog sa nu - sa fie o echipa astfel penalizata.O lovitura grea ar fi.Noi pregatiti de orice trebuie sa fim.Pentru aceia,nu conteaza ce credem noi,conteaza doar ce vor ei.
Eu unul zic asa - daca totusi il gaseste pe Becali vinovat,sa fie doar Becali pedepsit,nu si clubul.Dar pregatiti pentru Revolutie sa fim.Pentru ca daca s-ar intampla asa,se va isca o noua revolutie.
PS - Zicea pe aici cineva intr-un post de Hagi ca nu s-a bagat.Mai tineti minte cand a facut scandal si s-a certat cu Becali pe tema Steaua?Cine s-a bagat pentru el?Cine i-a fost alaturi?Nimeni.
