FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Iancu: Steaua nu poate juca în campionatul viitor. Va fi retrogradatã !

«12»
TheSithLord11.05.2008 11:10

Aia 3 sant 3 ofticosi.Asa cum l-au pedepsit pe Goian,asa sa-i pedepseasca si pe ei.

 

Asa cum Rapid a pierdut meciul la masa verde din cauza violentelor in teren,asa este posibil - desi ma rog sa nu - sa fie o echipa astfel penalizata.O lovitura grea ar fi.Noi pregatiti de orice trebuie sa fim.Pentru aceia,nu conteaza ce credem noi,conteaza doar ce vor ei.

 

Eu unul zic asa - daca totusi il gaseste pe Becali vinovat,sa fie doar Becali pedepsit,nu si clubul.Dar pregatiti pentru Revolutie sa fim.Pentru ca daca s-ar intampla asa,se va isca o noua revolutie.

 

PS - Zicea pe aici cineva intr-un post de Hagi ca nu s-a bagat.Mai tineti minte cand a facut scandal si s-a certat cu Becali pe tema Steaua?Cine s-a bagat pentru el?Cine i-a fost alaturi?Nimeni.

bogdan11.05.2008 11:47
Copile, cum poti sa zici ca e bine sa retrogradeze Steaua? Esti nebun?

Becali nu va intra la parnaie pentru ca nu exista dovezi clare impotriva lui(daca ar fi existat, era deja arestat ciobanul).

 

Ai dreptate doar 50%. Nu uita ca totusi FRF-ul conduce si daca are si cativa sustinatori, mai ales dupa ce ciobanul idiot continua cu afirmatiile ("Premierea nu se poate numi mita. De acum incolo sa le dau bani nepotilor mei sa premieze, ca ei nu sunt oficiali ai clubului si DNA -ul nu poate sa le faca nimic", a spus Gigi Becali la Fanatik), atunci poate gasi o modalitate de a pune in practica retrogradarea. Cine crezi ca de la noi din campionat se va opune acestei decizii? Nimeni. FRF-ul se poate ambitiona sa-i arate ciobanului cine este SEFUL.

unuspecial11.05.2008 14:16

Nu mai puneti botu la ce spune orice prost.Nu credeti ca le dam prea multa atentie unora ca paskani , Iancu ? primul de natie ungur iar ultimul fost puscarias . Sa fim seriosi Iancu ala a ramas cu traume de la parnaie vorba lu memeu

«12»