Dupa primul meci la Euro 2008 cel mai in forma pare a fii Petr Cech.
Dupa primul meci la Euro 2008 cel mai in forma pare a fii Petr Cech.
Am votat Francesco Toldo ... imi place de pe vremea lui Euro 2000
Claudio Andre Taffarel
Iker casilias mai ales la pe panaltyuri cu italia la euro 2008
edwin van der sar e cel mai bun. ![]()
Lehman
la mine sunt cativa portari.buffon,van der saar și akinfeev.dar l-am votat pe van der saar ca sia revenit foarte bine la man.united
Claudio Andre Taffarel
TAFFAREL e legenda mea.imi amintesc o mingee alui Henry cu capul la finala cu arsenal.dupa parerea mea acolo era punctul spargerii la meci.
iker casillas
Petr Cech ![]()
Gigi Buffon ![]()
Julio Cesar.
Iker Casillas!
Rogerio Ceni
<'90: Rica Raducanu (Romania)
'90 : Coneho (Costa Rica)- coppa del mondo
'90-'00: Francesco Toldo (Italia)
'00'-'08 : Iker Casillas (Spania)
'09: Lobont (Romania)
Iker Casillas!
Iker, Iker, Iker Casillas!
Gianluigi Buffon
Petr Cech ![]()
buffon...
Uitand pentru o secunda faptul ca tin cu Real...nimeni nu se poate compara cu Casillas. E pur si simplu genial. SAN IKER! ![]()
pepe reina
portarul meu favorit nu este aici ! portarul meu favorit este Zapata :x
Dida....a fost si inca este portaru meu favorit ![]()
Pepe Reina