Care este portarul vostru favorit?
Care este portarul vostru favorit?
Iker Casillas.
Cine a vazut finala UCL Real Madrid 2-1 Leverkusen stie despre ce vorbesc.
Buffon ![]()
Petr Cech.........E favoritul meu.
Buffon e cel mai bun....
zapata
si mie imi place buffon,avand in vedere ca sunt nasc in aceeasi zi cu el,dar il admir mult pe neur de la schalke,e un portar tanar-de viitor;dar si casillas sau toldo sunt portari foarte buni,toldo are totusi 38 ani si inca mai apara bine
Sebastian Frey, mai ales cum a aparut sezonu`asta. imi placea cand juca si pe la Parma
Edwin Van der Saar - mai ales pentru pasele pe care le dã...
Buffon... e cel mai bun !
Robinson Zapata ![]()
Gianluigi Buffon!Pe departe cel mai bun portar din ultimii ani...
greu de zis. dintre cei inca in activitate Gigi buffon mi se pare cel mai sigur. insa preferatul meu ramane peter schmeichel:
Cum il chema pe portarul Olandei de la Coppa del Mondo? Ala-i portarul meu favorit.
s-au facut de cacao olandezii atunci... 3 egaluri in grupa cu Irlanda si Egipt... numele la portar imi scapa....
Joop Hiele, dar nu sunt 100% sigur...
Hans van Breukelen.
Gianluigi Buffon
Zoltan Ritli.
Kahn, Reina(mai ales la penalty-uri), Cech
Cech si Zapata :X
Pentru mine, cel mai bun este Cristi Haisan
... asta pentru ca eu il cunosc inca de pe vremea cand era rezerva eterna a Vasluiului... si e baiat de super caracter. Din strainatate, desi mult timp l'am admirat pe Casillas, Reina i'a cam luat locul
... sa nu ii uitam si pe pustii Neuer sau Ustari... care in curand cred ca vor ajunge mari portari ![]()
Iker casilias frate o dovada ca are 26 de ani si para de la 19-20 pt real :X
Buffon... peter schmeichel si toldo
Buffon...
Chiar azi te-ai gãsit...
Pepe Reina.