qqqqda de bivolul de trica ce ziceti?
si cu barca va zic eu ,...a fost blat,explicatia:mama lui Becali stia ca fiul lui va ajunge finantator la Steaua,si at a zis ca fiul ei tre sa aiba cea mai puternica echipa din Romania,at ea a vb cu presedintele fifa si cu ceausescu sa ia telecomanda de la TV ei alb-negru si sa apese butoanele ca fotbalistii barcelonei sa o lase moale,asadar marele bivol stie el ceva,am incalecat pe o sa si v-am spus povestea mea.......trezestete bivole realitatea poate fii dura
